Wpis z mikrobloga

Znalazłam Diego, pogadałam z nim, powiedział ile ma skrzyń rudy, ale nie chcę żebym go odprowadziła - nie ma takiej opcji dialogowej. Coś zrobiłam nie tak?
#gothic #gothic2
  • 10
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@maciorqa czystą dwójkę. Przeczytałam gdzieś, żeby go odprowadzić i zdziwiłam się, że nie mogę, teraz wszystko jasne ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dzięki mireczku
  • Odpowiedz
@Upssy: nie wiem czy łatwiejszy już nie pamiętam, ostatni raz grałem w g2 podstawkę jak miałem chyba 17 lat. Ale do g2nk możesz sobie wgrać mody, taki lhiver czy atariar pozwalają ci wybrać poziom łatwy a już g2nk i tak jest bardzo łatwy. No nic życzę żeby ci podeszło ()
  • Odpowiedz
@Upssy: to w sumie dobrze Ci doradził, NK ma trochę wyższy poziom trudności, więc jak grasz pierwszy raz to mogłabyś się odbić. Za drugim razem możesz sobie odpalić z NK wtedy masz to fajne odczucie "o, a co to, tego nie było wcześniej" xD i iść inną ścieżką. PS nie graj magiem, również jest tylko dla hardkorów. Mana się szybko kończy, potem wykupujesz wszystkie potki w miastach, potki się kończą... no
  • Odpowiedz
@kacpervfr: Nie można. Jak będziesz grać w NK, to zauważysz nawet, że dialogi związane odprowadzeniem Diega na przełęcz mają inną barwę dźwięku, bo wynika to z tego, że zostały nagrane na potrzeby dodatku, bo w podstawce tego nie było.
  • Odpowiedz