Wpis z mikrobloga

Narracja PiSu mnie coraz bardziej zadziwia xD Dla nich to, że Joński i Szczerba nieśli koce i jedzenie na granice z Białorusią jest najgorszą zbrodnią, za którą obaj powinni trafić do więzienia na dożywocie. Ale to, że PiS wydawał wizy rosyjskim oligarchom i inżynierom z Azji i Afryki już ich nie uraża. Przecież nawet dziś Kamiński potwierdził, że taka afera była, a nie jak mówił Kaczyński, że "to nawet nie jest aferka". I jeszcze mówią o "tylko" 200 czy tam 600 wizach czy "tylko" 500 osobach podsłuchiwanych. #!$%@?. Nawet jeśli faktycznie liczba zarówno wydanych wiz, jak i osób podsłuchiwanych Pegasusem była znacznie mniejsza niż ta, którą wcześniej sugerowano (ja osobiście w to nie wierzę) to i tak jest to skandal, za który politycy PiSu powinni odpowiedzieć. Ale oczywiście, znajdzie się taki Max Hubner czy Marcin Edo z Twittera co Ci powiedzą, że alkoholik Kamiński wszechpotężnie zaorał komisje, która ma badać nieprawidłowości w wydawaniu wiz za rządów PiS, bo przypomniał, że Szczerba niósł koce na granice xD
#polityka #sejm #bekazpisu #imigranci
Koziom - Narracja PiSu mnie coraz bardziej zadziwia xD Dla nich to, że Joński i Szcze...

źródło: GCnci9nXIAAbsYo

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Koziom: narracja Pisu....jeszcze niedawno pełno było tego typu skamlenia po wypokach. Nie było płaczu że ściągają tysiące za kasę pod stołem i nie chcą zaprosić organizacji międzynarodowych by uszczelnić granicę i działać transparentnie, nie na #!$%@? sami pokonamy zagrożenie a Tusk pewnie by ich sam ściągnął za darmo. Wszystko wybaczone bo Pisowce pomachały szabelką i znowu wyczuli w tym interes finansowy grając przy tym na emocjach. Już Winnicki lata temu mówił
  • Odpowiedz
@Koziom przecież to są niezależne sprawy. To że ci posłowie zachowywali się jak idioci, co potwierdził sam Tusk zapowiadając że zamierza kontynuować polityka pisowcow apropo granicy białoruskiej, nie ma związku z tym czy urzędnicy akceptowali jakieś wizy prqcownicze
  • Odpowiedz