Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
@harold97 pozdrawia
wpis taki piękny, że aż musiałem opisać

https://wykop.pl/wpis/75982063/samotnosc-psychologia-psychoterapia-chwalesie-tera

Nie chodzi mi o typa, bo może tak naprawdę miał w życiu
bardziej chodzi o odbiór normickiej społecznosci
gdy ja albo inny przegryw coś takiego opisze, to jest wyzywany od maminsynków, opluwany i klasyczki, że weź się do roboty

wystarczy użyć magicznego " byłem u terapeutki ( zawód analogiczny z wróżbitami i medycyną alternatywną XD) i już normictwo pieje z zachwytu, że takie są fakty i teraz trzeba współczuć, nie wolno wyzywać i ośmieszać XD

normictwo w pełnej krasie

#samotnosc #psychologia #psychoterapia #przegryw #blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
  • Odpowiedz
@Dezyderiosh: kiedyś usłyszałem fajny tekst - "nie każdy żyje twoim życiem". Może i akurat TY ogarniasz w życie, masz rodzinę, karierę, piękny dom itp. Ale brakuje ci empatii, zeby sie wczuć w inną osobę i ze ona może mieć inaczej niż ty i akurat potrzebować specjalisty w wyjściu z problemów ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: #!$%@?ąc to też ciekawe, że ziomo musi iść do babki i jej wyłuszczyć historię życia żeby dowiedzieć się że jest jaki jest przez to gdzie, z kim i jak się wychował xd

na następnej "lekcji" dowie się, że wpływ na jego odbiór życia ma to jak wygląda, albo to że urodził się w PL w XXI wieku a nie w Kongo w wieku XVI ^^
  • Odpowiedz