Wpis z mikrobloga

@matti-nn: Jak idziesz na takie zajecia z otwierania komnat duszy, to jesli jak ja jestes z kosmosu / nieba, to ci giwezdna energia leci przez czolo i taki slad robi. Tak, dzisiaj jakis niewyrazny jestem, ale to jest gwiazda 7-ramienna
  • Odpowiedz
@KakaowyIncydent: Jak energia gwiezdna wychodzi ci przez czolo, to znak daje na czolo. Albo moze chodzi o cos innego, bo ja ten znak dostalem w czasie modlitwy na mszy. To jest gwiazda 7-ramienna, ale cos slabo wyszlo, mimo moich najszczerszych checi zrobienia pieknego zdjecia dla Was moje Mordusie kochane :*
  • Odpowiedz
@matti-nn: Mam moc do tego, ale nie znam zaklec, u mnie w zyciu to jakos tak samo szlo. Bylem w innych wymiarach, energie wysylam i odbieram, mam gwiazde na niebie, jak wracalem z piekla, to jakies dziwne zachowania mialem, ale nie umiem tak wprost czarowac. Bardziej o czyms mysle mocno, denerwuje sie, placze, ciesze, ale nie ze np stane, cos powiem i bec!
  • Odpowiedz
@Blueweb: Bo ci mowie, ze Bog mi w kosciele wypalil swiatlem, mimo tego, jak zylem i co robilem. Duzo plakalem za ludzi i sie modlilem i ktos tu przybyl na ziemie z innego wymiaru, napisalem do FSB maila, ze jestem zaniepokojony sytuacja Izrael-Iran i ze chce z Rosja pracowac, a nie atakowac, czy cos. Do CIA tez napisalem, pewnie Biden i Trump juz wiedza. Ja moge pochodzic z Piekla, ale
  • Odpowiedz