Wpis z mikrobloga

@wypopekX: Pooznaczałeś mnie w wielu miejscach, odpiszę Ci tutaj: Rozważałem wzięcie bk2%, ale z różnych powodów nie uległem temu FOMO. Wszyscy widzą czym skończył się BK2% - wzrost cen. Przyszedł nowy rząd, przy, którym myślałem, że nie popełni tego samego błędu. Myliłem się i to srogo - to spowodowało u mnie przebranie się miarki i aktywność ws. kredytu 0%.

Nie mam pretensji do ludzi co biorąc bk2%, wezmą bk0% (czy biorą
  • Odpowiedz
  • 1
Rozważałem wzięcie bk2%, ale z różnych powodów nie uległem temu FOMO.


xD

Myliłem się i to srogo - to spowodowało u mnie przebranie się miarki i aktywność ws. kredytu 0%.


No tak odezwałeś się na mirko dwa razy w lipcu 2023 pytając o BK2%, potem przez 7 miesięcy do lutego 2024 miałeś ZERO aktywności na koncie, żeby w lutym 2024 uruchomić zmasowaną aktywność nakierowaną wyłącznie na uwalenie projektu BK0%.

Co za przypadek!
  • Odpowiedz
tak, nazywamy to hipokryzją


@wypopekX: radzę wziąć słownik do ręki i sprawdzić co to słowo znaczy. Nie można być hipokrytą biorąc udział w programach, co do których jest się przeciwnym, ale na które wprowadzenie lub nie, nie ma się wpływu.
  • Odpowiedz
  • 1
Nie można być hipokrytą biorąc udział w programach, co do których jest się przeciwnym, ale na które wprowadzenie lub nie, nie ma się wpływu


@Tomek_tls: to mówisz, że jak ksiądz rucha małolatę, ale jest temu generalnie przeciwny, to nie jest hipokrytą?

Radzę nie #!$%@?ć od rzeczy xD
  • Odpowiedz