Wpis z mikrobloga

Tak, na pewno typ tym rowerem jeździ po sklepie. Ba, czekając na swoje bułeczki zrobił pewnie 8 kółek między stolikami.


@ATAT-2: nie wiem, nie widziałem ile kółek zrobił, widzę jedno zdjęcie i rowerzystę który tam wjechał.

Nie wiedziałem, że savoir vire mówi o schodzeniu z roweru.


@ATAT-2: ja też nie.

Skoro typ woli tak wejść do sklepu niż go prowadzić to zapewne mu jest wygodniej w ten sposób niż w
  • Odpowiedz
czemu Seba patriota? Patriotyzm oznacza także poszanowanie obowiązującego prawa, próbujesz ośmieszać postawę patriotyczną rozumiem


@Kreation: właśnie prawdziwi Polacy, patrioci ją ośmieszają. Beka z tego xd
  • Odpowiedz
i rowerzystę który tam wjechał.


@aarahon: No nie, nie widzisz rowerzysty który jeździ na rowerze

w ten sam sposób będziesz usprawiedliwiał motocyklistę jeżdżącego po galerii handlowej? xD


@aarahon: czy ty pamiętasz co napiałeś w swoim poście powyżej? bo chyba nie bardzo skoro walisz teraz takie porównanie
  • Odpowiedz
No nie, nie widzisz rowerzysty który jeździ na rowerze


@ATAT-2: nie, dlatego nie napisałem że widzę takiego rowerzystę.

czy ty pamiętasz co napiałeś w swoim poście powyżej? bo chyba nie bardzo skoro walisz teraz takie porównanie


@ATAT-2: widzę człowieka na pojeździe jednośladowym i o tym piszę.
  • Odpowiedz
nie, dlatego nie napisałem że widzę takiego rowerzystę.


@aarahon: No nie, zupełnie. Twój cytat:

Jazda rowerem wśród pieszych, zwłaszcza w budynku jest dość ryzykowna.

widzę człowieka na pojeździe jednośladowym i o tym piszę.


@aarahon: No nie, piszesz jak wygodniej mu byłoby jeździć.
  • Odpowiedz
@ATAT-2: w cytatach które zamieściłeś nie ma nigdzie napisane że widzę człowieka jeżdżącego na rowerze a zarzuciłeś mi że to napisałem więc takiego cytatu oczekuje.
  • Odpowiedz
@ATAT-2: no co? Zarzucasz mi że napisałem coś czego nie napisałem, pytam się ciebie poważnie - czego łżesz? Będziesz jak lewactwo - wmawiał innym coś czego nie powiedzieli?
  • Odpowiedz