Wpis z mikrobloga

@Yurakamisa: no tak bo kobiety są od tego by domyślać się czego księciunio w jakim momencie życia potrzebuje i się do niego dostosować. Jak laski nie wychodzą z inicjatywą to źle, bo "o księżniczkę trzeba zabiegać" a jak same wychodzą z inicjatywą to też źle, bo się powinna domyślić, że facet może być po rozstaniu i musi odpocząć od bab.

Tylko że wtedy jak już odpocznie to się może okazać, że
  • Odpowiedz
no tak bo kobiety są od tego by domyślać się czego księciunio w jakim momencie życia potrzebuje i się do niego dostosować. Jak laski nie wychodzą z inicjatywą to źle, bo "o księżniczkę trzeba zabiegać" a jak same wychodzą z inicjatywą to też źle, bo się powinna domyślić, że facet może być po rozstaniu i musi odpocząć od bab.


Tylko że wtedy jak już odpocznie to się może okazać, że laska nie
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Ale ty jesteś zniszczona po tych związkach. Głupio robiłaś, wiązałaś się z patusami/cieniasami i teraz masz problemy do całego świata o własną głupotę. Lecisz na czarno a ja otrzymuję złoty medal, że tyle wytrzymałem nie dając cię tam wcześniej
  • Odpowiedz
Głupio robiłaś, wiązałaś się z patusami/cieniasami


@Festiwal_Panczy:

Typowy wykopek winę widzi zawsze w kobiecie a nigdy w mężczyźnie xD to moja wina że wasza płeć jest zyebana, wykorzystuje i krzywdzi? Każdy facet jest w stanie skrzywdzić kobietę, wystarczy gorszy dzień lub bycie zbyt miłą dla was.

Wsadź sobie ten złoty medal z tombaku, masz się czym chwalić że unikasz osób, które mają inne zdanie niż ty i nie dają się obrażać
  • Odpowiedz
To przecież proste, jesteś już wytestowany, nadajesz się, baby to wyczuwają. Jak nie miałeś, to nie były zainteresowane, brakowało męskiego pierwiastka. Teraz jest, to lgną.
  • Odpowiedz