Wpis z mikrobloga

Jako że jestem totalnym debilem z zakresu kompa to pytam o to: zrobiłam CV w #canva zapisałam w pdf ale jak chce je otworzyć ( tego pdf już) to mi się ono wczytuję. Nie włącza się ten plik pdf w całości od razu. Teraz chce wiedzieć czy po prostu mój komp jest tak #!$%@? czy może ja coś źle to zapisałam i jak wyśle do to pracodawcy to się tylko zblaznie bo jemu się też będzie ten plik tak wczytywał. #praca
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jako że jestem totalnym debilem z zakresu kompa to pytam o to: zrobiłam CV w #canva zapisałam w pdf ale jak chce je otorzyc ( tego pdf już) to mi się ono wczytuję. Nie włącza się ten plik pdf w całości od razu. Teraz chce wiedzieć czy po prostu mój komp jest tak #!$%@? czy może ja coś źle to zapisałam i jak wyśle do to pracodawcy to się tylko
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: zrób gónwo-pdfa, zobacz czy będzie się tak samo długo włączał. Jeżeli tak, wyślij jakiemuś znajomemu albo wykopkowi tego gónwo-pdfa, żeby zobaczył.
Najlepiej twoje CV, ale bez zdjęcia i cały tekst zmieniony na losowe literki. Żeby było dobre porównanie
  • Odpowiedz