Wpis z mikrobloga

czemu tak jest że jak ktoś chce cipe to nikt nie da się sztachnąć przytulić liznąć tak po prostu choćby skały srały to absolutnie nikt się nie zlituje nie ma w ogóle takiej opcji absurdem by było dla was dopuścić #!$%@?ą genetycznie jednostkę do czegoś takiego i z obrzydzenia nie chcielibyście nawet o tym pomyśleć...

a potem z drugiej strony jak ktoś chce np zdechnąć to nie pomożecie mu tak jak chce tylko zamkniecie go w kaftanie bez rękawów w pokoju bez klamek i jesteście jeszcze dumni że komuś pomogliście i uratowaliście przed samobójstwem..
no jak pomogliście?
jak uwięzienie kogoś i zmuszanie do cierpienia może być według was pomocą? skoro taka osoba jakby tylko jej rozpiąć ręce to by zaczęła się zatłukiwać na śmierć pierwszym lepszym przedmiotem jaki by tylko złapała.. gdzie wy tu widzicie że pomagacie komuś? mało tego.. sami z waszych podatków budujecie i utrzymujecie takie ośrodki w tym lekarzy personel itp.. jaki jest #!$%@? tego powód?

ja rozumiem że mogę być #!$%@?ęty ale odbijam piłeczkę i pytam czy z wam małpki też przypadkiem coś się zdrowo nie pokrzywiło w zbiorowej świadomości i pojmowaniu i kształtowaniu tej waszej rzeczywistości którą się otaczacie?

to wygląda tak jakbyście z punktu widzenia ewolucji byli dla niej tylko takimi pojedynczymi neuronami który bierze jakieś dane na wejściu przetwarza i wypluwa jakieś dane na wyjściu kolejnym które biorą to znowu na wejście i coś tam przetwarzają i wypluwają i tak dalej i tak dalej
tak poprostu chaotycznie się uczycie.. zupełnie jakby dało się to przeskalować i zamodelować jako zwykła sieć neuronowa tylko zamiast warstw z pojedynczymi neuronami są warstwy z pojedynczymi ludzikami..
to jest od środka tak bezgranicznie chaotyczny proces i pojedynczy ludzik nic nie znaczy że ja #!$%@? (ale jednocześnie doszliście do wniosku że lepiej jest go trzymać niż go usuwać bo cierpienie to zbyt mało korzystny dla was powód żeby komuś ulżyć.. wmuwiliście mu i sobie że cierpienie to naturalny element życia i tak se to tłumaczycie.. a taki neuron zawsze może się jeszcze przydać choćby do badania czy eksperymentowania na nim)

ale jak znajdzie się powód... ojjjj.. wtedy to się zaczyna robić ciekawie.. dochodzi do takich absurdów że za namową jednego neuronu inne uznały że warte poświęcenia jest doprowadzenie do ludobójstwa milionów żydów i że to coś słusznego (skoro to zrobili)..
czy np za chwilę jak się białe neuronki zaczną tak bardzo stresować że notują demograficzny spadek a tych żółtych czarnych i ciapatych neuronków jest coraz więcej to będzie dla nich absolutnie wystarczający powód żeby zracjonalizować sobie i usprawiedliwić i uznać za słuszne realizowanie jeszcze większych rekordów w ludobójstwie bo przecież albo my albo oni nie ma lepszego wyjścia.. jeszcze nie rozwineliscie takiego poziomu inteligencji żeby znaleźć korzystniejsze rozwiązanie.. jednocześnie tak się obnosicie z tym jakim to jesteście zaawansowanym cywilizowanym gatunkiem.. xD
  • 43
  • Odpowiedz
  • 0
@naksu to nie jest wpis o tym czy mam fiuta ale jakby co to nie mam właśnie akurat :(.. przynajmniej nie takiego co by się do czegoś nadawał

dobrze w takim razie oświadczam oficjalnie że szanuje kobiety, co dalej? jaki kolejny warunek mam spełnić? i kolejny i kolejny i kolejny i kolejny...? żeby zasłużyć na bliskość seksualną?.. pewnie jest tych warunków bardzo dużo a ja nawet nie mam fiuta czy jakiegokolwiek poczucia
  • Odpowiedz
@DigitalPasztet bo taka jednostka ma iść do psychiatryka, nafaszerować się lekami i iść do #!$%@? pracy aż do emerytury.

Co zarobi to wyda na lekarzy, leki i używki.

Zobacz, aborcja ma być legalna, bo bogole nie chcą, żeby ludzie rodzili chore dzieci.
Przecież takie do pracy nie pójdą, a są jedynie kosztem dla społeczeństwa, lepiej zabić.

Ale jak już się ktoś urodzi zdolny do pracy i nie chce żyć, to go zamkną
  • Odpowiedz
@Diamond-kun: jaki związek? ja mówię najpierw o cipie żeby móc tak jak wy wszyscy.. np macie se tam przykładowo 15 czy ileś lat i się beztrosko poznajecie bez zobowiązań z ciekawości zaczynacie se sprawdzać jak to jest trzymać za rękę przytulać pocałować dotknąć coś intymnego poczuć ciepło i przyjemność czy potem nawet zaruchać itp jakoś nie słyszałem żeby ktoś wtedy zanim zaczeli się przytulać i chodzić za rękę to wcześniej usiedli
  • Odpowiedz
@GrafikaUltraHaDe: ale przynajmniej pewnie zaruchasz w tym życiu i poczujesz jak to jest mieć kogoś obok chociaż nawet przez chwilę.. jak dla mnie nawet bycie biednym do końca życia to niewielka cena za zaspokojenie takiego pragnienia i poczucia jak to jest.. wiem że brzmi absurdalnie bo dla normalnych ludzi to nic szczególnego.. nad tlenem wodą jedzeniem czy snem też się szczególnie nie rozwodzicie bo poprostu jest wam to dane.. gorzej jakby
  • Odpowiedz
@DigitalPasztet przykra sprawa, niefortunna nawet. Jednak to nie jest wina systemu, a personalnego pecha (morda z którą sie rodzisz) i personalnego braku umiejetnosci miedzyludzkich (to można w większości wyćwiczyć)
  • Odpowiedz
@naksu: aaaa czaję pewnie chodzi ci o miłość.. no to tak to też jest potrzebne ale to przychodzi później.. nie wiem ile masz lat ale jak znajdziesz tego jedynego który jest właśnie tym to zauważysz wtedy takie dziwne zjawisko że dasz mu dupy jeszcze zanim stworzycie wieloletni romantyczny namiętny związek.. nie da się tego zrobić odwrotnie tak jak np zbudować dom zaczynając od dachu albo może i się da ale nikt
  • Odpowiedz
@DigitalPasztet mnie w ogóle nie interesuje ruchanie i gardzę mężczyznami od kiedy przestałam ich idealizować i poznałam prawdziwą męską plugawą naturę
tak naprawdę mało którą kobietę interesuje ruchanie bo kobieta z ruchania nic nie ma oprócz niechcianej ciąży i bycia samotną matką
  • Odpowiedz
@naksu: właśnie strasznie dużo widzę takich co piszą jak ich nie interesuje ruchanie a jakoś doszukać się takich co umierają na starość jako dziewice to #!$%@? wie gdzie szukać oprócz klasztorów może a i tam to pewnie niektóre tylko
  • Odpowiedz
@naksu: wszystkie? jakieś źródła? jezu jak to udowodnisz to wybuchnie światowa afera.. nie wyobrażam sobie ile więzień by trzeba wybudować dla tych wszystkich gwałcieli.. przecież to prawie każdy mężczyzna.. zamkną ci brata dziadka ojca... gdzie ty potem np opony wymienisz jak zamkną wulkanizatora?
  • Odpowiedz
@DigitalPasztet jakich więzień na jakim świecie ty żyjesz xd 90% pedofili i gwałcicieli chodzi bezkarnie i spokojnie dożywa starości żeby trafić do pierdla to trzeba serio mieć pecha szczególnie, że nie ma jak udowodnić, że cokolwiek było a jak było to sama chciała ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 0
@naksu no to chciała czy nie chciała? czy chciała ale potem się odwidziało? w sensie winisz każdego chłopa że natura mu dała popęd i już ten sam fakt jest gwałtem? nawet jak babom też dała popęd i same chciały? ja też jestem gwałcicielem bo chcę intymności i bliskości seksualnej?
  • Odpowiedz