Wpis z mikrobloga

@Mega_Smieszek: no pamiętam, jak jedyną szansą na zobaczenie tego klipu było 10 sekund w 30 ton lista przebojów, bo to nie było takie chop siup wpisać sobie w internet i puścić na zawołanie xD
  • Odpowiedz
@TypowyDaltonista cień samego siebie? Bo przestał nagrywać piosenki do radia? To co gość teraz jedzie tekstowo i technicznie, to są lata świetlne przed innymi raperami, została mu już tylko zabawa słowem. Nawet diss na MGK zakończył karierę Kelliego, także ciężko powiedzieć, że jest cieniem samego siebie, może po prostu nie rozumiesz tekstów albo nie śledzisz tak sytuacji za oceanem aby to obiektywnie ocenić. Jedyny fakt, że dawno nie nagrał czegoś radiowego jak
  • Odpowiedz
@Van_Zavi nie powiedziałem, że jest gorszy, ale to już nie jest ten Eminem, który wykładał lachę na poprawność i mam uczucie jakby nagrywał trochę na siłę. Z tym że wypadłem z rynku masz rację, nie interesuje się nowymi trendami za oceanem, bo jedyne z czym mi się kojarzy ich aktualna muzyka to lil uzi vert i inni lil wyrokopozytywni fani kfc z których tekstów nie zrozumiesz ani słowa, bo 90% to autotune,
  • Odpowiedz
@TypowyDaltonista nie chodziło mi o nowe trendy, ale o sytuacje w środowisku - było rzeczywiście kilka poprawności politycznych, ale generalnie Em jeździ dalej po niektórych pseudo raperkach. Szanuje go też za to, że właśnie nigdy nie poszedł w autotuna i tego jęczenia, od którego można się porzygać, gość mimo wszystko w wąskim zakresie ale umie poprawnie zaśpiewać no i spokojnie można go rozważać w kategorii muzyka a nie tylko rapera.
  • Odpowiedz
to nie było takie chop siup wpisać sobie w internet i puścić na zawołanie xD


@znikam5: kiedyś na satelicie był kanał 123sat. Tam była kilkadziesiąt utworów zapętlone to znałem swego czasu playliste na pamięc i wiedziałem o któej będą moje kawałki ulubione :D
  • Odpowiedz