Wpis z mikrobloga

#marketing #it
OK mamy już jakiś kontekst do zaklejki.pl (z czego bardzo się cieszę)
a więc

@Cedru

jest w pytę - Dzięki, uważam, że można zrobić wiele poprawek, ale na ten moment jest naprawdę dobrze

@CzaikaRuchaika

kategorii brak... Obrazkom też by się przydała obróbka żywego człowieka - kategorii brak, typu "śmieszne", "memy" (co jeszcze?), obróbka żywego człowieka, w sensie że design mój leży (?)

@throwyn

róż rzuca pierwszą myśl, że jest to strona głównie dla dziewczyn, a w kategoriach jest kilka sekcji z motywami z gwiezdnych wojen. Trochę się to kłóci. - a co do tego designu? troche poprawek naniosłem i dałem indigo-600 kolor
lufa08 - #marketing #it
OK mamy już jakiś kontekst do zaklejki.pl (z czego bardzo się...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@lufa08: dużą część ruchu prawdopodobnie będziesz miał z urządzeń mobilnych, postaraj się by rwd było przyjemne dla użytkownika. Czuć w tej sferze niedociągnięcia np. Dymek na obrazkach

Obrazki długo się ładują, może jakiś cache/skalowanie (jestem na telefonie i nie sprawdzę).

Podepnij sobie Google analytics i sprawdź ten scoring szybkości strony (nie pamiętam jak się zwie)

Indygo trochę lepiej wygląda, zobacz sobie może psychologię kolorów. Może Ci jakiś pomysł wpadnie jak to
  • Odpowiedz
@lufa08 pierwsze co mi się rzuciło w oczy to nazewnictwo - "otwórz sklep" brzmi jak jakieś odoo czy inny kreator sklepów. Powinno być "przejdź do sklepu" albo jakieś "sprawdź w sklepie".

Oprócz tego ten slideshow na głównej na telefonach nie działa przewijanie palcem (trzeba klikać przyciski co zbyt wygodne od strony UX nie jest).

Ogólnie responsywność na mobilnych leży bo przy naciśnięciu wylosuj promocję mam 60% samego koła fortuny, dodatkowo brak możliwości
  • Odpowiedz