Wpis z mikrobloga

@Grooveer: kierwa już mam dość tego straszenia jeszcze tego człowieka, w ten sposób próbuje wywierać presję żeby znowu nie było że krzyczy "dej, dej, dej'. Polecam zobaczyć co się dzieje z pomocą humanitarna którą jedzie na UKR i kto z UKR zarabia na tej wojnie :))
  • Odpowiedz
Rozwiązanie proponowane przeze mnie ma gówniana moc sprawczą tak jak rozwiązanie proponowane przez każdego wykopka, tam się dzieje grubsza polityka za zamkniętymi drzwiami przy okazji ktoś na tym bardzo dobrze zarabia. Dlatego ta wojna będzie jeszcze trwać długo i dlugo
  • Odpowiedz
  • 7
@Grooveer nie od dzisiaj wiadomo, że na Ukrainie panuje ogromna korupcja. Nawet można się było wymigać od poboru za opłatą. Zdecydowanie jestem za Ukrainą, ale do ideału wiele temu państwu brakuje
  • Odpowiedz
@Grooveer: gosciu, na wojnie zawsze zarabiają najbogatsi, sprawdź sobie ile zarobili ologarchowie ukraińscy obecnie na wojnie, takie info znajdziesz w mediach. Jedynie biedacy cierpią, bogaci maja się nawet lepiej niż przed wojną w szczególności oligarchowie i cześć urzędników państwowych. Jak myślisz czemu tak dużo dymisji było w sztabie ukr?
  • Odpowiedz
Nie wierz w ani ruska ani ukraińska, wierz w fakty i używaj głowy, wyciagaj wnioski z tego co czytasz w necie i uświadom sobie jakie jest życie, zawsze na każdej wojnie bogaci ludzie jeszcze bardziej się bogacili a zawsze cierpieli biedni
  • Odpowiedz
kierwa już mam dość tego straszenia jeszcze tego człowieka, w ten sposób próbuje wywierać presję żeby znowu nie było że krzyczy "dej, dej, dej'. Polecam zobaczyć co się dzieje z pomocą humanitarna którą jedzie na UKR i kto z UKR zarabia na tej wojnie :))


@Kashpir: Nie musisz sie go sluchac, tutaj masz speakera republikanow, ktory od 6 miesiecy blokowal pomoc dla Ukrainy ze wzgledu na polityke przeciwko Bidenowi, tlumaczac to
Nedkelly2 - >kierwa już mam dość tego straszenia jeszcze tego człowieka, w ten sposób...
  • Odpowiedz
@Kashpir Jest wręcz przeciwnie. Na wojnie straci prawie każdy bogaty. Jeśli za bogatych uznamy ludzi mających wielkie krajowe biznesy, fabryki itp. to oni wszyscy poniosą sromotne straty.

Zobacz co się stało z Azowstalem jednego z największych ukraińskich oligarchów. Gość w kilka tygodni stracił majątek na który robił przez grube lata. Na wojnie tracą wszystkie fabryki (z wyjątkiem zbrojeniówki ale to państwowe) bo nie ma komu ani gdzie dostarczać. Tracą wszystkie sieci sklepów,
  • Odpowiedz