Wpis z mikrobloga

Wiadomo że laski się ruchają za mefedron ale czy sprzątają? Kiedyś będę się w końcu musiał wynieść od rodziców a wszystko robili za mnie i teraz nie umiem tego prania sprzątania itp i wpadłem na pomysł że bym jakimś ćpunką proponował że mi posprzątają za kryształ.

Zawsze to jakaś pożytecznie społeczna praca. Nic więcej bym nie chciał bo bym się wstydził i tak rozebrać przed nowopoznaną dziewczyną zależy mi tylko na porządku a to wyjdzie taniej niż sprzątaczka. Może bym jej jeszcze wkręcil że to jest taka moja fantazja sadomaso żeby nie było niezręcznie? Co myślicie?

#pytanie #rozowepaski #logikarozowychpaskow #narkotykizawszespoko
  • 15
  • Odpowiedz
@KarnetNaGlony: raczej nie. sprzątać nikt nie lubi, a ruchanie też im daje jakąś satysfakcję, trwa krócej i jest łatwiejsze
niedawno widziałem filmik gdzie prostytutka odmówiła umycia auta za 150 dolarów xd
  • Odpowiedz
@KarnetNaGlony: to z tego starszego pokolenia, obecne mlode kobiety i dziewczyny nie sprzataja wcale
i tak, jestem oski, bylem u niejednej w domu - tak biednej jak i troche bogatszej :/ brutalne ale mezczyzni bardziej sprzataja...
  • Odpowiedz
Wiadomo że laski się ruchają za mefedron ale czy sprzątają? Kiedyś będę się w końcu musiał wynieść od rodziców a wszystko robili za mnie i teraz nie umiem tego prania sprzątania itp i wpadłem na pomysł że bym jakimś ćpunką proponował że mi posprzątają za kryształ.


@KarnetNaGlony: Gratuluję, nawet się uśmiechnąłem czytając to. Aż mi się przypomniał taki filmik gdzie jakiś ziomek zadzwonił po prostytutkę i chciał żeby mu ona jajecznicę
  • Odpowiedz
Tepe i leniwe kirwy dają dupy, bo są tępe, ale przede wszystkim leniwe, a w obecnych czasach #!$%@? wszelkiej maści jest cnotą.

Dac dupy jest najprościej; nieocz, że jak jej znajdziesz prace na kasie w Biedrze, to powie, że super, bo dzięki temu zarobi na ćpanie i nie będzie musiała dawać dupska.

Takie czasy, upadek wartości, gdzie #!$%@? i dilerzy są spoko, a pracujący uczciwie to frajerzy.
  • Odpowiedz