Wpis z mikrobloga

Z czego wynika tęsknota za byłymi? Ja np. oddałbym wszystko, łącznie z aktualną żoną i dzieciakami żeby spędzić jeszcze trochę czasu z jedną taką z którą nie mam już kontaktu od 10 lat. Nie umiem pozbyć się tej myśli.
#zwiazki
  • 19
  • Odpowiedz
@jutronaobiadznowuryz: Ale się zesrałeś komuszku, myśli to jeszcze nie zbrodnia. Zwłaszcza takie, gdzie OP nie poleci przecież do jakiejś baby sprzed 10 lat i nie #!$%@? sobie rodziny. Myśl chłopie.

@sruba_m3 To jest normalne, w większości przypadków człowiek nie zamieni tego w czyny, a myśl przejdzie z czasem, np. jak zajmiesz się czymś innym albo jak nowe rzeczy wydarzą się w Twoim życiu. Dorosłość i rodzina to ustanie pewnej dynamiki, prymitywnej,
  • Odpowiedz
  • 13
Mózg sobie robi urojenia i wyobrażenia. Tak w ogóle działa caly system dopaminergiczny i uzaleznienia, mózg sobie coś ubzdura, np "w związku będę szczesliwy", "jak znajdę pracę to.bede szczesliwy", "jak się napije to się lepiej poczuje". Często takie myśli są potrzebne bo inaczej nic by się nie motywowalo i nie chciało by ci sie np. pracować, czy dbaćo zdrowie, ale czasami są to też takie urojenia, obsesje. A tak na prawdę jak
  • Odpowiedz
@sruba_m3: Pewnie byłeś z nią w wieku <24 lat, a to właśnie do tego okresu najmocniej przeżywamy różnego rodzaju miłości, często wracamy do tego okresu z tęsknotą jednocześnie bardzo idealizując. Ale jest to też okres podejmowania decyzji, których nie będziemy pewnie w starszym wieku :)
  • Odpowiedz
@sruba_m3: ot po prostu jesteś zaledwie przeciętny z wyglądu i pewnie dodatkowo dosyć nieśmiały i ogarnięcie związku to dla ciebie czasochłonna i trudna sprawa
Jak się jest atrakcyjnym to wystarczy zagadać do dziewczyny która nam się podoba i odwzajemnia zainteresowanie
  • Odpowiedz
  • 0
Trzeba się nauczyć jakoś ignorować takie myśli


@Juzbrig: no to napisałem że nie umiem xD

Ale się zesrałeś komuszku


@L24D: Co on tam napisał?

Brakuje Ci iskry i wrażeń, ale łatwo to zastąpić.


@L24D: czym?
  • Odpowiedz
@sruba_m3 żona nie wie, ale pewnie czuję że coś jest nie tak. Kobiety często czują że nie są obiektem zainteresowań. Co do całej sytuacji to prawdopodobnie przez lata tworzyłeś w glowie wizję i fantazje związane z eks które mogą być nieprawdą ani te lata temu a dziś tym bardziej gdy ona po latach na pewno się zmieniła. Często w internetach widziałam wpisy panów co wzdychali do pierwszej ich dziewczyny z którą im
  • Odpowiedz
@sruba_m3: o już widzę jaki kałszkwał by tu był gdyby różowa napisała, że oddałaby męża i dzieci za spędzenie czasu z alvaro, którego poznała na erasmusie xD
  • Odpowiedz