Wpis z mikrobloga

Cześć. Gdzie polecacie kupić regał garażowy do złożenia? Jakieś konkretne firmy/aukcje? Zależy mi, żeby był solidny.


@maverick09877: Ten jest solidny (dwie śruby na jeden narożnik półki), mam podobny od kilku lat, bez problemu położysz na każdej półce kilkadziesiąt kg (płyny, narzędzia, etc...). Kupowałem chyba w castoramie kilka lat temu, oczywiście teraz blacha może być cieńsza i mniej stabilna. Jak chcesz zwiększyć sztywność to przykręć do ściany jeden bok.

Z wad
  • Odpowiedz
@maverick09877: niestety nie kupiłem, w pracy chcieli go wywieźć na złom, to go wziąłem do siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ogólnie to szukałem kiedyś w sklepach takich mocniejszych i ciężko coś dobrego kupić, mam jeden skręcany z marketu to zmierzyłem go teraz i nogi i półki są z blachy 0.8mm
  • Odpowiedz
Gdzie polecacie kupić regał garażowy do złożenia?


@maverick09877: w Lerła sprzedają system regału modułowego Metalkas. Nie wychodzi najtaniej, ale polecam ci go, bo jest zajebisty, raz, że solidny, a dwa, że możesz mieć customowy regał dostosowany dokładnie do miejsca i potrzeb, o takich rozmiarach i układzie półek, jaki ci pasuje.
O ile dobrze pamiętam, w Castoramie też mają taki system, innego producenta, warto porównać.
  • Odpowiedz
@maverick09877: Ciężko trafić na dobry model tak szczerze, bo w większości marketówek i tych na Allegro płyty są bardzo cienkie, wyginaja się pod jakimś czasie i wszystko faluje, łatwo się brudzą, a do tego śmierdzą toksynami (formaldehyd) i mają pojedynczą podporę na półkę.
Moim zdaniem montowanie na śruby wcale nie gwarantuje stabilności w tanich regałach. Za to te na wcisk mogą być jak najbardziej ok, ale trzeba się przyłożyć przy składaniu i trochę to trwa. Ten "język" który przechodzi przez otwory słupków przy montażu profili od półek ZAWSZE musi przejść przez otwór i z powrotem się schować - to poprawia stabilność.

Z większych regałów spróbuj ten:
  • Odpowiedz
Ile Ciebie kosztował?


@maverick09877: nie pamiętam w tej chwili kwot, bo to jest zakup sprzed kilku lat. Tyle, że gdy wtedy to liczyłem, to zaplanowany przeze mnie zestaw wychodził tak ze 20% drożej, niż pierwotnie planowane dwa gotowe regały z tych mocniejszych, ale za to poskładałem go sobie dokładnie tak, jak chciałem: mała piwnica, ściana z oknem, wyszedł dość skomplikowany kształt. To jest w sprzedaży online na stronie Lerła, więc
  • Odpowiedz