Wpis z mikrobloga

Bez trolla

Im człowiek więcej wie o świecie tym bardziej nienawidzi polski. Wszędzie wszystko się da zrobić od ręki, a tutaj przez lata się planuje, mieli i finalnie gówno z tego wychodzi albo dopiero rozpoczyna się wdrażanie. Przekonuje się was że się nie da, że to tak nie działa a to jest zwyczajnie gówno prawda, bo da się i świat tak działa.

Gdybym ja miał władzę to natychmiast po inwazji na ukrainę rozpocząłbym dyskusje w UE że potrzebujemy atomu i współpracy nad nuclear sharing i kredytu na produkcje broni i uszczelniania granic UE i naciskał na realizacje tego planu aż do skutku. Po czym ogłosił oficjalnie że jeżeli ruskie nas zaatakują to odpalimy w nich atomem bez litości.

Pokazanie tym gnojom że się traktuje sprawę poważnie powinno być pierwszym co polska powinna zrobić zaraz po rozpoczęciu działań zbrojnych na ukrainie a do dzisiaj nawet rząd tuska nie zrobił nic.

#ukraina #sejm #polityka #bekazpisu #wojna #polska
  • 4
  • Odpowiedz
@czasnawybory666 wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Polska naprawdę jest jednym z lepszych miejsc do życia na Ziemii, znakomicie wykorzystaliśmy ostatnie ponad 30 lat, z demokratycznych cywilizowanych krajów na świecie chyba tylko Korea Południowa w tym okresie zaliczyła większy progres, a w Europie z poziomu Ukrainy czy Bułgarii na poziom między Portugalią, a Hiszpanią. Jesteśmy 25 lat w najpotężniejszym sojuszu militarnym świata, 20 lat we wspólnym europejskim rynku, od 17 lat nie
  • Odpowiedz