Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie na G2A jakąś grę za parę zł. Liczyłem na to, że dostanę maila z kodem do aktywacji produktu (tak jak to kiedyś było) ale się lekko zdziwiłem. Mianowicie dostałem passy do innego konta steam gdzie ta gra jest przypisana.
Chciałbym się dowiedzieć jak mógłbym tą grę przenieść (nie udostępnić poprzez family) do swojego głównego konta?

#steam #gry #g2a
  • 13
  • Odpowiedz
@scomander albo kupiłeś konto bo źle zrozumiałeś opis albo ci ktoś wcisnął konto.

Konta są sporo tańsze od kluczy bo właśnie gier nie da się w żaden sposób przenieść, dodatkowo takie konto może przestać działać za jakiś czas.
  • Odpowiedz
@scomander było czytać opis, dostałeś konto z grą, więc klucza nie przeniesiesz i maila na swój też nie zmienisz, więc hasło do konta może się zmienić w każdej chwili i masz po grze
  • Odpowiedz
@scomander jesli nie masz meila to nic nie zrobisz i to wspoldzielone konto z masa innych osob. Czasami da sie kupic konto i dostajesz pelny dostep, email, haslo email i mozesz zmienic na swoje, ja w przypadkach jawnego oszustwa usuwam gry z biblioteki konta ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@scomander: szok, “kupiłeś” gierkę na stronie będącej pralnią kasy z kradzionych kart kredytowych i dziwisz się, źe ktoś cie zrobił w balona. Juź lepiej ściągnąć pirata niż kupować lewe klucze, przynajmniej deweloperzy nie muszą tracić własnego hajsu po chargebackach.
  • Odpowiedz
  • 0
szok, “kupiłeś” gierkę na stronie będącej pralnią kasy z kradzionych kart kredytowych


@makaronzjajkiem: nie znam się aż tak, wielu znajomych polecało

@Yayra noo nie wiedziałem, że strona ma drugie dno. Kiedyś kupiłem dwie gry podczas jednej transakcji i było ok, są do dzisiaj.
  • Odpowiedz
@scomander: Przez tyle lat nie kupiłem tam żadnej gry, już wcześniej były informacje że sprzedawane są tam klucze, zakupione z kradzionych kart.
  • Odpowiedz
  • 0
@Yayra: ehh... tak to jest jak człowiek nie śledzi danego tematu tylko wierzy, że jak coś było ok kiedyś i nie miał konsekwencji to uważa to za sprawdzone
  • Odpowiedz