Wpis z mikrobloga

@1KiszonyOgorek: maja na tym nie zarabiac wg Łysego i Gapy. ceny daja zaporowe. To esencja tych zawodników. Może nikt nie przyjdzie, ale za to nie bedzie kontentu :). Czy beda dokladac? z tym cennikiem na pewno adsense musi im pomoc. czy bedzie treść? Wątpię. Ale pralnie robią xD.
  • Odpowiedz
@lskx: mnie rodzice uczyli, że jedzenia się nie wyrzuca i wziąłem to sobie do serca. Ci dwaj idioci nawet jeśli zrobią coś, co może będzie jadalne, to i tak to wcześniej, czy później wyrzucą. Nikt normalny nie kupi tego gunwa za takie ceny. A zresztą, kto normalny by u nich jadł :) Tam tylko pdfy, grażyny, staszki i mariany im dupska liżą.
Mnie jak zawsze rozwala średniowieczne danie: kasza and słonina.
  • Odpowiedz
@Justyna16: Justyna, ale ja naprawdę chciałem w poniedziałek bigos zrobić. Już sobie nawet kapustę kiszoną z Polski w torebkach kupiłem. Teraz przez Ciebie przed oczami mam widok, jak klapek cukrzycową stopą z grzybicą ugniata tą kapustę no i qwa teraz to zjem schabowego xD
  • Odpowiedz
@1KiszonyOgorek: brzydko napisze ale tak jest z nimi z ta patologia.Dupska podcieraja ,genitalia trzymaja w llapskach ALE RAK NIE MYJA PO WYJSCIU Z TOALETY!!WYSTARCZY SPOJRZEC JAK PRZYGOTOWUJA JEDZENIE DLA POTENCJALNYCH KKIENTOW!!!!Jeszcze to nagrywaja )))Wszyscy tam tam to brudasy)))
  • Odpowiedz