Wpis z mikrobloga

#lubimyczytac normalni jesteście? Tyle spamu przewijać by móc zobaczyć recenzje? A gdy kliknę "chcę przeczytać" to wyskakuje kolejne *uwno. Nie dość że wasza stronka wygląda jak upośledzona, bazarowa wersja #goodreads , t jeszcze zżera kilka razy więcej zasobów niż inne podobne strony, kopiecie jakieś krypto prockami użytkowników? Od zawsze mieliście skopaną wydajność i UI, ale teraz to już na granicy używalności. Trochę zajmie przeklejenie recek książek do konkurencji, ale warto będzie, plus widzę ze bardzo dużo osób już przeszło. Warto sobie kopać grób za te kilka złotych więcej?(z nachalnego spamu i z oszczędności na kąkuterowcu od stronek)?
#ksiazki
RabarbarDwurolexowy - #lubimyczytac normalni jesteście? Tyle spamu przewijać by móc z...

źródło: Screenshot from 2024-04-20 23-11-36

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Pandillero: goodreads ma filtrowanie po języku, jest sporo recenzji, a pewnie będzie więcej, bo LC wedle mnie staje się nieużywalne. Aha, ja także po angielsku sprawdzam jak s, bo ludzie piszą tam niezłe referaty(wiadomo, przy takiej ilości czytelników będzie więcej ciekawych recenzji), dowiedziałem się ciekawych rzeczy o wielu tytułach. Szkoda, bo jednak dedykowana strona po polsku byłaby lepsza.
  • Odpowiedz