Wpis z mikrobloga

Tak z ciekawości sprawdziłem twitterka najważniejszych osób w Konfederacji: Mentzena, Brauna i Bosaka (+Korwina) i dziwnym trafem CISZA. No tak, ale jakby jakiś murzyn zesrał się w USA to by walnęli 100 wpisów o tym, ale 60 mld pomocy dla Ukrainy co tam... nieważny temat xDDDDDD

Dodatkowo ostatnie ich posty to jakieś durne szczucie na UE i USA sprzed paru godzin. Źle się zestarzało xDDDDDDDDDDD

Ktoś jeszcze ma wątpliwości, że konfa to 5 kolumna?

#wojna #gruparatowaniapoziomu #ukraina #neuropa #bekazprawakow #polityka
KRZYSZTOFDZONGUN - Tak z ciekawości sprawdziłem twitterka najważniejszych osób w Konf...

źródło: 72e8f0f8e9b8c5f4f174fa50aa2673570b724abc2c41e215791efa1970a0a08b

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
ale co mają pisać dali to dali,


@Towarzysz_Pawulon: No w sumie tak. Co kogo interesuje jakaś pomoc w postacie 60 mld. dolarów ze strony mocarstwa światowego nr 1 w konflikcie zbrojnym, który odbywa się za naszą wschodnią granicą? Przecież to jest zupełnie nieistotne. Za to pisanie dziesiątek postów o potężnych problemach jak np. brak słomek plastikowych w McDonaldzie albo zakrętki przytwierdzone w Coca-Coli elektryzują przecież miliony Polaków XDDD
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Konfederaci mają poważniejsze problemy niż jakiś tam amerykański pakiet pomocowy 60 mld. dolarów dla Ukrainy, gdzie regularny konflikt zbrojny toczy się za naszą wschodnią granicą. Oni walczą o naszą wolność informując o braku słomek plastikowych w McDonaldzie, przytwierdzonych zakrętkach Coca-Coli albo zakazie wjazdu 20-letnich diesli do centrum Warszawy. Oo, to są poważne tematy, które interesują ich najmocniej i mają kluczowe znaczenie strategiczne dla bezpieczeństwa Polski. Słomka papierowa, nie plastikowa. A
  • Odpowiedz
no ale jak to dotyczy Polski


@Towarzysz_Pawulon: Mocno zzmacnia Ukrainę przez co wojska rosyjskie będą musiały się koncentrować na tamtejszych działaniach co zmniejszy liczbę prowokacji z ich strony wymierzonych we wschodnią flankę NATO, zwiększy to nasze bezpieczeństwo, oddala konflikt bezpośredni Rosja - NATO itp.

dali i co my mamy z tym zrobić?


No nie wiem. Szanujący się politycy zamieściliby o tym jakieś info, ocenili jaki ten ruch ma znaczenie itp. Taką
  • Odpowiedz
@Lambo994: no wzmocni Ukrainę i tyle, nic więcej to nie zmieni

No nie wiem. Szanujący się politycy zamieściliby o tym jakieś info, ocenili jaki ten ruch ma znaczenie itp.


Ale jakie ma znaczenie, no Ukraina se osłabi tym Rosję, wojny i tak nie wygra i tyle
  • Odpowiedz
no Ukraina se osłabi tym Rosję


@Towarzysz_Pawulon: No i to jest właśnie to kluczowe znaczenie. Osłabiona Rosja nie będzie w stanie zaatakować Polski ani państw bałtyckich. O to w tej zabawie chodzi, żeby nie pomyśleli nawet iść dalej.
  • Odpowiedz