Wpis z mikrobloga

@CeZ_: W ogóle przecież mogliby wymyśleć inne logo bardziej oryginalne - ja mam wrażenie że po prostu na to nie wpadli, a teraz gaszenie pożaru.
  • Odpowiedz
@RafDan: oczywiście że mogli bo grafik powinien sprawdzić nawet przez głupi google obiektyw czy nie ma czegoś podobnego.. to zostało zrobione na szybko na odwal się, a nie tak jak Lapuszka mówił że miesiącami tworzyli unikatowy wygląd i smak 🤣
  • Odpowiedz
@CeZ_: ten drugi punkt to jest szczyt bezczelności xD idąc tym rozumowaniem, ja mogę zayebać logo Apple, bo przecież "jak inaczej można narysować ugryzione jabłko? xD
Oszust zawsze pozostanie oszustem, krętacz zawsze będzie kręcił xD
  • Odpowiedz
Jak kur@a żadne odkrycie Ameryki, mieliśmy tworzyć pierdo&oną historię a ten pokurcz mi tu mówi że to logo to gó&no i każdy se takie może na kiblu wymyśleć xD
A ja już je wydziarałem na ramieniu
  • Odpowiedz
@CeZ_: @RafDan @KOXsu Złe grafiki w ogóle op użył.

- Kropla może być odwrócona w dół (do góry nogami).

- Kropla jest prosta, a może być pochylona w lewo lub prawo.

- W obydwu grafikach na początku i zakończeniu pioruna charakterystycznie piorun ciągnie za sobą podobnie ''materiał''. Mogli tego nie robić.

- Piorun w kropki może być w w lustrzanym odbiciu, w lewo, a nie prawo.

- Piorun w kropki może
  • Odpowiedz
@marv0oo lappuszka tak lubi opowiadać, że u niego wszystko „legitne”, ale po tym drugim punkcie widać, że stanowisko sądów w sprawach o takie znaki jest mu równie nieznane, co bogactwo słownictwa w języku polskim ( ͡° ͜ʖ ͡°) (żeby nie było - nie sugeruje, że coś komuś zajmuali przy Doze, ale analogia kolegi z jabłkiem wyjątkowo trafna)
  • Odpowiedz
żeby nie było - nie sugeruje, że coś komuś zajmuali przy Doze,


@kowboj268170: a ja to akurat sugeruję. Nie, że budda cos osobiście "zajumał" tylko jego graficy/projektanci od logo. Znaleźli jakieś fajne i postanowili splagiatować. Budda mógł nawet nie wiedzieć o istnieniu firmy z takim logo, ale to jego marka i on jest odpowiedzialny za wszystko
  • Odpowiedz