Wpis z mikrobloga

@Simba997: nie znam sprawy, ale jeżli ktoś się nad nim znęcał a on zabił tylko te osoby które się znęcały nad nim to popieram gościa i bardzo dobrze zrobił.
  • Odpowiedz
@r5678: Szkoda, że nigdzie nie jest napisane na czym to znęcanie polegało. To może być kolejny przegryw który uważa, że koleżanka się nad nim znęca bo mu nie dała d0py a koledzy się znęcają bo go nie zaprosili na rower.

Dla przegrywa każde krzywe a nawet urojone spojrzenie jest już maltretowaniem. Jak kasjerka się uśmiecha to to już niemal gwałt bo wiadomo, że chłop jest wysmiewany.

Oni mogli nawet nie wiedzieć,
  • Odpowiedz
@kinesin1000: o, here we go. Szybko poszło tym razem.

To całkowicie normalne, że jak ktoś Cię nie zaprasza do kina to go zabijasz, czego nie rozumiesz xD

Chyba jednak wolę jak siedzicie w domach, może neet ma jednak jakieś zalety.
  • Odpowiedz
@Nowekonto1238: Ale to jest gdybanie, to że są jednostki o których słyszysz w mediach bo są wodą na młyn typu elliot roger. nie znaczy, że nie ma ludzi którzy doświadczają piekła, a tacy stanowią większość, jak i w tym są skrajne przypadki, jak bicie, opluwanie, skakanie po głowie, startowanie z nożem.. takie rzeczy też się dzieją. Mam wrażenie że opierasz się tylko na tym co gdzieś przeczytałeś.
  • Odpowiedz
@r5678: nom gdybanie. Ojej, co to za wiadomość się wyświetla nad twoją? Co tam może być napisane?

wykluczenie towarzyskie to tez forma maltretowania

To całkowicie normalne, że jak ktoś Cię nie zaprasza do kina to go zabijasz

nie normalne bo ludziom brakuje jaj ale trzeba szanowac kazdy przejaw obywatelskiej dojrzalosci


Oto twoje niepotwierdzone stereotypy.

@kinesin1000 no wiadomo, ludzie mają obowiązek przyjaźnić się z jakimś p0jebusem.

Myślę, że nawet gdyby wiedzieli co
  • Odpowiedz
 Kosta Kecmanović, gnębili go w szkole więc postanowił się zemścić i rozstrzelał swoich oprawców których miał na swojej liście.


@Simba997: Przeczytałem, że zabił dziewięć dziewczyn i ochroniarza. Jakoś mało prawdopodobne wydaje mi się, żeby gnębiły go dziewczyny i/lub stary ochroniarz.
  • Odpowiedz