Wpis z mikrobloga

Czy wszystkie obowiązki które muszę wykonywać w pracy muszą być wpisane w umowie? Bo mam taką sytuację, że jakiś czas temu zatrudniłem się w pewnej pracy, ogólnie trochę januszex ale całkiem dobrze płacą, na rozmowie o pracę przedstawione zostały moje obowiązki, ale w praktyce to mam dużo więcej obowiązków, ale te dodatkowe obowiązki są nawet lepsze niż te które zostały mi zaproponowane i dzięki nim mogę wymigać się czasami z kilku gorszych więc nic z tym nie robiłem, ale dzisiaj miałem taką sytuację, że przez błędy kilku innych osób powstał pewien problem który powinienem zgłosić, ale nie ogarnąłem tematu bo robiłem inne rzeczy i zgłosiłem to 2h po wystąpieniu, ale sprawdzenie było w ramach tych dodatkowych obowiązków nie przedstawionych na rekrutacji i dostałem dzisiaj informację, że nie wyciągną z tego żadnych konsekwencji, ale w przy następnej takiej sytuacji odrazu zabiorą mi 100% premii. Dzisiaj gadałem z kierownikiem i powiedziałem mu, że tych obowiązków nie mam na umowie więc z jakiej paki grożą mi obcięciem premii i on mi powiedział, że to tak tu wygląda i takie mam obowiązki xd. Kto według was ma rację w tej sytuacji? Umowa na okres próbny kończy mi się za 2 miesiące i przy negocjacjach warunków na pewno powiem, że mają mi to wszystko wpisać w zakres obowiązków i odrazu o podwyżkę za te dodatkowe obowiązki.
#pracbaza #januszex
  • 1
  • Odpowiedz
ale w przy następnej takiej sytuacji odrazu zabiorą mi 100% premii

To jest znak dla Ciebie, że szukasz innej normalnej roboty
  • Odpowiedz