Wpis z mikrobloga

Ostatnio jestem coraz bardziej samotny i w sumie się do tego przyzwyczaiłem. Na początku było trudno, teraz jakoś idzie. Silownia daje zastrzyk endorfin, jakieś kontakty w pracy sprawiają, że jest ok.

Przy czym, szukanie laski to katorga. Troche sam sobie jestem winien, bo szukam na apkach typu Badoo, ale poziom zlewania, samotnych matek i brzydkich lasek #!$%@?ł w kosmos. Trzeba być chamskim, bezpośrednim, albo wymyślać coraz to bardziej "kreatywne" teksty. Pewnie też sam #!$%@?łem to czy owo. Niby z kimś pisze, no ale wiemy jak to działa. Pewnie #!$%@? strzeli.

Mężczyźni mojego pokolenia 30+ zostali solidnie wyruchani na rynku matrymonialnym.

#p0lka #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw
  • 9
  • Odpowiedz
Mężczyźni mojego pokolenia 30+ zostali solidnie wyruchani na rynku matrymonialnym.


@Gdybykozkanieskakala: młodsi też mają #!$%@?, bo konkurują z typami z kasą, doświadczeniem i pewnością siebie. generalnie nastały takie czasy, że jako facet albo masz wszystko albo nic (ewentualnie ochłapy).
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Gdybykozkanieskakala:

Troche sam sobie jestem winien, bo szukam na apkach typu Badoo


jesteś. Ale dobrze, że to sobie uświadomiłeś.
Te apki biorą jedną z najbardziej podstawowych ludzkich potrzeb, "gamifikują" ją w punkty za lajki itepe, przerabiają ją na kasę dla Finków i Singerów, a ludziom zostają rany psychiczne, zdemolowane resztki więzi społecznych i gówno. Btw skrzywdzeni są nie tylko mężczyźni, kobiety też, ale nie dostrzegają tego zza dopaminowego haju. Zrozumieją gdy
  • Odpowiedz