Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Do kogo powinienem się zgłosić jeśli od 3 lat nie potrafię zapomnieć o jednej kobiecie?
W pracy gdy mam zajęcie wszystko jest okej i wszystko rozumiem ale przychodzą dni i wieczory gdy leżę w łóżku ze łzami w oczach i zastanawiam się co ja mam dalej w tym życiu robić. Nigdy nie lubiłem ludzi i nie potrafiłem z nikim rozmawiać a ona była tym jednym wyjątkiem, miała na mnie niesamowity wpływ i chciałbym tu się o tym wygadać ale jest tego tak dużo że z moim składaniem zdań i myśli byłoby to masło maślane.
Wiem że na takie rzeczy nie ma żadnych leków ale chcę w końcu spróbować otrzymać jakąś pomoc bo wiem że mijają mi najlepsze lata życia a ja dalej je tracę i nie chcę tak dalej żyć.
#zwiazki #psychologia #psychiatria



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Czasem rozmowa z bliskimi może złagodzić ból. Nie wahaj się sięgać po wsparcie swoich najbliższych, ale równie ważne jest skorzystanie z profesjonalnej pomocy terapeutycznej.
  • Odpowiedz
Do kogo powinienem się zgłosić jeśli od 3 lat nie potrafię zapomnieć o jednej kobiecie?


@mirko_anonim: Do nowej kobiety, o której nie będziesz mógł zapomnieć. Tak naprawdę nie chodzi o kobietę tylko o strach przed utratą tego co było. Znalazłeś sobie jedną, to znajdziesz i drugą, powinno pójść łatwiej bo masz doświadczenie i motywację. Wiem, że nie masz teraz ochoty na inną, ale wierz mi, to jedyne wyjście. Zacznij szukać już
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: zablokowales socjale itd ??

Masz konflikt wewnętrzny część ciebie wierzy że jest jakaś szansa jeszcze.

Dodatkowo widzę tutaj, że ta druga osoba sprawia że jakaś twoja trauma jest zaleczona.

Niestety to jest złudne i bardzo zależne podejście

To pułapka.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Niestety, też bym chciała się dowiedzieć czy jest jakiś sposób. Minęło kilka lat od rozstania, a ja wciąż nie mogę zapomnieć, był moim pierwszym i jedynym chłopakiem. Choć wiem, że mnie nie kochał i związek z nim do niczego nie prowadził, to nie ma dnia, bym o nim nie myślała.

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: idziesz do psychiatry, mówisz że masz ciągłego doła (kij z powodem) i daje ci antydepresanty ssri po których ci tak blokuje odczuwanie emocji że przestaniesz się tym zadręczać, w sumie na zaburzenia związane z zakochaniem/ rozstaniem poleca się je w różnych miejscach
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @Jah00 ale jak ja mam kogoś szukać skoro nie czuję tego czegoś, wcześniej też tego nie czułem a ona znalazła się sama. Nie wierzę w taką miłość szukaną na siłę a tym bardziej przez jakieś tindery.
@lobuz_ socjali ona i tak nie prowadzi ale mam zapisane jej zdjęcia na telefonie. Tak, nadal wierzę i szukam szansy że wkońcu pewnego dnia ona do mnie napisze.

Najlepsze jest to że
  • Odpowiedz
ale jak ja mam kogoś szukać skoro nie czuję tego czegoś, wcześniej też tego nie czułem a ona znalazła się sama. Nie wierzę w taką miłość szukaną na siłę a tym bardziej przez jakieś tindery


@mirko_anonim: Bzdura. Po prostu nie wierzysz, że możesz znaleźć kogoś z jej ligi. A to jest nieprawda. Jeżeli ktoś by ci pokazał, że możesz znaleźć sobie lepszą, to byś krzyknął: "#!$%@?ć tą sukę" i zacząłbyś wyrywać
  • Odpowiedz