Wpis z mikrobloga

Straż graniczna zamiast bronić granic i nie pozwalać tym ludziom dostać się na terytorium RP to zgarnia ich do szpitali, żeby fundować im leczenie na koszt podatnika.

Śmieszne, że ta akcja na granicy, która jest oczywistym działaniem Rosji mającym na celu zdestabilizowanie Polski dalej ma miejsce i dalej nie została rozwiązana.

#ukraina #rosja #bialorus #granica
olcayn - Straż graniczna zamiast bronić granic i nie pozwalać tym ludziom dostać się ...

źródło: chrome_bbMijd3Y32

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
Mieszkała w gónokraju, ale pragnie aby jej ukochane dziecko żyło i dorastało w normalnych warunkach w cywilizowanej części świata


@Xahil: tak, przyjmijmy wszystkich bo nie chcą żyć w gownokrajach, takich murzynek jest pewnie z miliard
  • Odpowiedz
@pieknylowca: jest ich pewnie miliard, ale tylko ta jedna miała tyle determinacji aby tutaj dojechać.
@kamiloslav masz na myśli swoją starą, siostrę i żonę? A nie so żonę nie, jesteś konfiarzem więc pewnie żonę zastępujesz swoją ręką.
@Villeman nie wiemy ile była przetrzymywana na Białorusi, może jest tam od roku i zaszła w ciążę z omonowcem który ją zgwałcił? Nie wiem czy tak było, ale mógł to być
  • Odpowiedz
@kamiloslav: a ty masz? Sam piszesz o patusiarach Polkach i nazywasz mnie oszołomem. Z osobami, z którymi mam inne zdanie staram się prowadzić merytoryczną dyskusję, natomiast ze #!$%@? twojego pokroju, które potrafią jedynie robić osobiste wycieczki rozmawiam jak ze #!$%@? czyli po chamsku. Więc #!$%@? do piwnicy pałować wiplera. Pozdrów matkę i siostrę patusiary i starego oszołoma.
  • Odpowiedz
No o srakich, o tych o których pisałeś 3 komentarze wcześniej jako odpowiedź na mój komentarz.

"@Xahil: jest taka samo patusiarą jak te w Polsce."

Wez idź #!$%@? szkoda mi czasu na gowno twojego pokroju, nie dość że #!$%@? to jeszcze pewnie pijany, albo po mefedronie nie pamięta co pisał 15 minut wcześniej.
  • Odpowiedz