Wpis z mikrobloga

czu tam chlopy powieta se?
W ramach licytacji tagowej ktu wiekszy #przegryw t o powiem se, że nigdy nie bylem se na imprezie z ludzmi z liceum. W gimnazjum też nie.
Dopiero na studiach nie licząc popijaw z innymi koliegami samotnymi czy juwenalii to byłem na 3. Czaicie? Normictwo co chwila imprezuje na studiach, a chłop 2 razy był przez 5 lat, bo go nie zapraszali.
Nic dziwnego, że nie wykształciłem umiejetnosci spolecznych co skazuje mnie na samotnosc
aczutuse - czu tam chlopy powieta se? 
W ramach licytacji tagowej ktu wiekszy #przegr...

źródło: 874

Pobierz
  • 12
@aczutuse: ja byłem i też nie wykształciłem, po prostu mam ładny ryj i potrafiłem czasami być niemiły dla innych, czego obecnie bardzo żałuję, ale no dzięki temu mnie zaproszono na kilka osiemnastek na przykład, na których swoją drogą doznałem za każdym razem apokaliptycznej kompromitacji cwela nie potrafiąc tańczyć, zerzygując się w trakcie imprezy, mówiąc coś w #!$%@? głupiego do rodziców jubilatki, zerzygując się w samochodzie oskiego który mnie odwoził do domu
@aczutuse: no #!$%@? zestarzałem się xd
zgrubłem, trochę mi włosów wypadło, wyrosła brzydka broda, wyrosły włosy z nosa, zmarszczki się pojawiły, już taki gładki nie jestem
  • 0
@eaxata bardziej skóra obwisła. A ryju jak ryj traci kontur ale to pewnie prz z nadwagę. Ja też gorzej wyglądam se. Lata depresji wymalowany mi ją na ryju.