Wpis z mikrobloga

@kkecaj odkrywanie, że wykopki to konfiarscy antysemicki i rasiści.

W dupie mieli życie tego wolontariusza, bo to i tak pewnie był lewak. Chodziło wyłącznie o szerzenie nienawiści do Żydów jak za dobrej III Rzeszy.
  • Odpowiedz
  • 12
@kkecaj
Czy ty sugerujesz że Izrael i Rosja stosują te same metody zabijania cywili i wolontariuszy po drugiej stronie frontu?
Bo jakby co to większość przywódców państw nazwała Putina zbrodniarzem, to jakaś sugestia co do władz Izraela?
  • Odpowiedz
@Clefairy: bo ocena Ruskich jako naszych wrogów jest klarowna, świat uważa ich za orków, barbarzyńców, zakałę ludzkości, a gdy Izrael morduje pomoc humanitarną to jest to sensacja, bo to oznacza, że są na mentalnym poziomie ruskich
  • Odpowiedz
  • 0
@bn1776: Ja sugeruję jedynie że szury i skrajna prawica znaleźli sobie pretekst do swoich antysemickich wynurzeń w postaci śmierci Polskiego obywatela i wcale nie chodzi im o jakąś troskę i patriotyzm. To czy było to morderstwo w zarówno jednym jak i drugim przypadku nie ma tu absolutnie żadnego znaczenia. Jedynie pokazanie podwójnych standardów
  • Odpowiedz
@Clefairy jeden zginął będąc w strefie walk.

Drugi zginął w 3 atakach pociskami kierowanymi w odstępach czasowych na trzy auta konwoju humanitarnego na drodze od początku do końca kontrolowanej przez siły IDF, w konwoju wcześniej zgłoszonym do IDF, gdzie telefonicznie IDF było informowane o położeniu konwoju.

I konwój nie został ostrzelany przez „zły” Hamas. Tylko z premedytacją #!$%@? 3 atakami rakietowymi na 3 pojazdy(by dobić każdego kto mógłby przeżyć i oddychać), przez
  • Odpowiedz
@kkecaj: na szczęście tym razem ani prawa ani lewa strona nie mają oporów mówić, że Izrael popełnił zbrodnie wojenną, a żaden przedstawiciel Izreala nie raczył za nią nawet publicznie przeprosić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kkecaj: ale to wszystko kwestia oczekiwań, od Rosjan nie oczekuje się niczego dobrego, a dotychczas wydawało się, że Izrael to cywilizowany kraj, szanujący jakiegokolwiek prawo międzynarodowe
  • Odpowiedz
  • 0
@xqwzyts: Tak, wiadomo xD Rosja przeprowadza tylko precyzyjne uderzenia xD A to że regularnie bombardowali bloki mieszkalne i infrastrukturę cywilną to wiadomo, bazy NATO
  • Odpowiedz
  • 0
@Kreation: Ale co to ma do rzeczy w związku z moim wpisem? Przecież ja chciałem pokazać zakłamanie i wykorzystywanie śmierci do własnych celów politycznych przez foliarzy i skrajną prawicę a nie to czy Izrael jest humanitarny czy przypomina Rosję
  • Odpowiedz
@kkecaj to rozwodzimy się nad atakami na cywilów czy porównujemy 2 konkretne przypadki śmierci Polaka? inaczej. Koleś na UA nie był celem ataku. Dostał rykoszetem będąc w złym miejscu w złym czasie.
być w strefie frontu i zostać trafionym to co innego przemieszać się z dala od frontu, zgłoszonym przejazdem po wyznaczonej trasie wyraźnie oznaczonym pojazdem.
  • Odpowiedz
  • 0
@xqwzyts: To nie wiem, mam Ci zacząć wklejać filmy z Rosyjskich zbrodni wojennych ? Czy też wierzysz w to że Rosja nie zabija cywili umyślnie tylko każda dziewięcioletnia dziewczynka w gruzach cywilnego budynku to dostała odłamkiem a celem była baza NATO albo gość któremu odcięto genitalia na filmie też przypadkowo mu je odcięto. W ogóle nie o tym był mój post a mam wrażenie że niektórzy chcą udowodnić mi że Rosja
kkecaj - @xqwzyts: To nie wiem, mam Ci zacząć wklejać filmy z Rosyjskich zbrodni woje...
  • Odpowiedz
@kkecaj: umiesz ty czytać czy nie?

to rozwodzimy się nad atakami na cywilów czy porównujemy 2 konkretne przypadki śmierci Polaka?


tak, rosjanie dopuszczają się zbrodni wojennych. Nie, polak nie był wtedy bezpośrednim celem ich ataku.
  • Odpowiedz