Wpis z mikrobloga

Pamiętacie to powszechne oburzenie wśród polskich szurów i skrajnej prawicy kiedy rosjanie zabili Polskiego wolontariusza na Ukrainie?

Ja też nie

Śmierć Polaka na Ukrainie to zwykła śmierć jak każda inna, ale śmierć Polaka w Stefie Gazy to metafizyka, spotkanie z najwyższym

#izrael #ukraina #rosja #polska #iran #wojna #polityka #swiat
kkecaj - Pamiętacie to powszechne oburzenie wśród polskich szurów i skrajnej prawicy ...

źródło: Zrzut ekranu z 2024-04-18 15-10-25

Pobierz
  • 24
@kkecaj mam smutne wrażenie, że nie jesteś zbyt bystry.

Bronisz Izraela jakbyś miał pejsate obywatelstwo.

Nikt nie broni Rosjan. Jednak takie przypadki to ewidentnie przypadek, wolontariusz był w strefie walk gdzie kule latają, artyleria #!$%@?, drony latają jak #!$%@?. Nawet były przecież przypadki, że w ferworze walk ukraincy #!$%@? do swoich.

Był przypadek, że ruscy własnych sanitariuszy ostrzelali XD

A porównujesz przypadek wolontariatu wojennego z konwojem humanitarnym jadącym przez „zabezpieczone” przez IDF
  • 0
@Clefairy: ta śmierć w Izraelu jest po prostu bardziej szokująca, w końcu tego mordu miał dokonać cywilizowany naród, co do Rosjan nikt nie ma złudzeń
via Wykop
  • 0
@GajuPrzegryw: Widzisz, ty masz smutne wrażenie a ja mam pewność że ty nie jesteś zbyt bystry. Wnioskowanie z wpisu w którym pokazuję hipokryzję skrajnego prawactwa i szurii że bronię IDF to twoja projekcja. Gdzieś mam IDF i generalnie Izrael nie za bardzo mnie interesuje ale Polska jest w sytuacji w której osłabianie USA to dla naszego bezpieczeństwa wręcz sabotaż. A chyba jedynym środowiskiem w którym wręcz życzy się anihilacji Izraelowi i