Wpis z mikrobloga

Chciałem tylko podziękować dla końskiego odwłoku za zmuszenie mnie, ażebym wziął przykład z Pawła z Warszawy i usunął ręcznie swój kanał, zanim dostanie satysfakcję, że spadnie przez jego zgłoszenia. Na spadnięty kanał miałbym wyjbane, ALE YouTube usuwa także inne, powiązane z nim na tym samym e-mailu, a na to nie mogę sobie pozwolić, bo mam prywatny z subami kanałów, które stale oglądam itd., wiadoma rzecz.

Tak właściwie, to nigdy, koński odwłoku w Internecie nie wyzwałem ani ciebie, ani twojej rodziny. Wyzywałem jedynie delikatnie przecweIonego, ale to jest obowiązkiem każdego obywatela tego świata. Jak ty puszczałeś moje przeróbki na swoim mlecznym gównie, to było super, hehe pozdro mleczny, śmieszne knurzysko przyspawane do wersalki ogląda, nawet nie wie co, a ty sobie zgarnąłeś hajsik za wyświetlenia na mlecznych gównianych filmikach.

Gwoli ścisłości - nie szkoda mi samego kanału, subów, czy czegokolwiek, tylko zmarnowany czas na stworzenie filmów, które jednych rozweseliły, innych wkurzały, ale to była fajna... niespodzianka. Nie wadziłem nikomu, robiłem swoje, ty, koński odwłoku używałeś moich filmów, promowałeś na starym kanale majora, to też było fajnie, ale jak zaczęła się nagonka na ciebie, koński odwłoku , szczególnie od wczoraj, jak przegrałeś sprawę z Olgierdanem, to widzę, że wyżywasz się już konkretnie na wszystkich, nawet już neutralnych, bo wcześniej jakoś nie zgłaszałeś, a przecież mogłeś, więc czemu teraz i czemu filmy, w których są największe kłótnie? Tfu, koński odwłoku

Spasły koński odwłoku - jeśli masz chociaż minimum honoru, usuń przynajmniej wszystkie filmy na swoim gównokanale mleczne gówno na których Pies Airmax puszczał dla knura moje przeróbki, ale wpierw wylicz przychody ze wszystkich łącznie i wyślij na cel charytatywny. Ale ja wiem, że nie zrobisz ani jednego, ani drugiego, bo masz zbyt miękki odbyt, jak na koński odwłok

W każdym razie jbać wszystkich spijaczy śmietany, argentyńskich piłkarzy, otyłe podgardla, szympansy, łysiejące weganiny z zestawem deficytu witamin i inne pijackie psie odpady bez honoru, TFU na ludzi spijających śmietanę z końskiego odwłoka

Oczywiście już o wiele wcześniej zrobiłem sobie backup swoich filmów, tak na pamiątkę, ale i też dlatego, że wiedziałem, że prędzej czy później nastąpi zgłaszanie moich, CHOĆ MOGŁEM ZGŁOSIĆ TEŻ Z MLECZNEGO GÓWNA, BO SIĘ POJAWIŁO W NARZĘDZIACH JUTUBY, ŻE ZOSTAŁY UŻYTE MOJE MATERIAŁY NA KANALE MLECZNE GÓWNO i na luzie mogłem zgłosić, ale tego nie zrobiłem, choć nie podobało mi się, że ani razu nie zostałem zapytany, czy chcę, aby moje filmy były pokazywane na mlecznym gównie, bo może nie chcę mieć nic wspólnego z kanałem mleczne GÓWNO

Wal się ty, fotowoltaiczna hieno i wszyscy spijacze śmietany

#kononowicz #patostreamy
jqdro - Chciałem tylko podziękować dla końskiego odwłoku za zmuszenie mnie, ażebym wz...

źródło: jebac sradka kulwe

Pobierz
  • 52
Jak znajdę, jakąś alternatywną stronę, na której mogę bez limitu przyspamić swoim archiwum, to dam znać.

@jqdro: trzeba było chwilę wstrzymać się od kasowania kanału lub zadbać o to wcześniej → istnieją strony takie jak Odysee czy Rumble, które automatycznie kopiują zawartość całego kanału na swoje serwery. Choć w twojej aktualnej sytuacji już nie ma to znaczenia, możesz sobie zobaczyć jak to działa na przykładzie mojego kanału na YouTube i Odysee
@jqdro: Odysee ma pewną wadę → opiera się na tak zwanych tokenach. Są one potrzebne, żeby przesłać cokolwiek na ich serwery. Jako nowe konto dostajesz 1 token. Synchronizując konto z YouTube dostajesz kolejne tokeny, przy czym tym więcej subskrybentów ma kanał tym więcej tokenów dostaniesz. Przy takiej ilości filmów jaką wyprodukowałeś 1 token może nie starczyć na wszystko. Radzę w ustawieniach przesyłania filmu (na samym dole, po rozwinięciu opcji) ustawiać jak
pelt - @jqdro: Odysee ma pewną wadę → opiera się na tak zwanych tokenach. Są one potr...

źródło: 1

Pobierz
@jqdro: opad rąk wzdłuż żeber co ta ruda kreatura #!$%@?. Tobie moge jedynie podziękować za godziny rozrywki które mi zapewniłeś, i myślę że zamiast dorabiać się krzywdą ludzką, to czego się nauczyłeś w kwestii edycji video mogłbyś przekuć na dobre zarobki u kogoś kto potrzebuje takich ludzi jak ty. Pomyślności ci życzę, i trzymam kciuki za przyszłość
@jqdro: Ja tego po prostu nie mogę zrozumieć, serio, przyjeżdża jakiś psychiczny typ i zaczyna wykorzystywać ułomnego i chorego człowieka dla korzyści, zarabia majątek z tego, człowiek który jest wykorzystywany prawie 3 razy już umarł, zgłaszane wszędzie nawet w telewizji, sprawy sądowe, i on dalej robi co chce, dodatkowo zgłasza sobie na YT inne kanały gdzie jak się zgłasza jego kanał to gówno się dzieję. Wiadomo że teraz powoli sprawy nabrały
@jqdro będziesz dodawał wszystkie filmiki które były na yt? na razie widzę że jest tylko część ale domyślam się że schodzi trochę czasu zanim się wszystko ręcznie powysyła