Wpis z mikrobloga

Bartek jest męska Łucja w tym sezonie, tylko on sprawia, że inni płaczą i się #!$%@? . Hehe. Pewnie jak zwykle wykop się zesra , ale uważam, że lepiej być chamskim toksycznym Bartkiem, który Ci powie prosto w ryj, że jesteś Giorgio Ulani, niż fałszywą #!$%@? jak Judaszyca, Natalia czy Dominika. #hotelparadise
  • 13
  • Odpowiedz
@FCSTULEJ: No nie przeginaj. Łucja źle się przywitała i poszła na plażę bez butów a Bartek dowalał po złośliwości jak coś poszło nie po jego myśli. Tu nie ma co porównywać.
  • Odpowiedz
@FCSTULEJ: moto moto jest bohaterem tego sezonu, prosto w mordę ci powie co myśli. Że troglodyta to fakt, ale wygrywa tym, że się nie wpier dala między wódkę a zakąskę, oby tam trochę przycisnął żmijki
  • Odpowiedz
  • 1
@Dewasta bardziej chodzi o to jak grupa uparła się na niego. Podobnie jak na Łucję. Co sezon wykopki to samo idą za tłumem i jak kilka osób ciśnie daną osobę to oni się przyłączają xD . Różnica między nimi jest taka, że Bartek się nie popłacze. On ma #!$%@? na negatywne komentarze uczestników czy innych wykopków
  • Odpowiedz
@Rurekkb: tak, tylko on ma momentami paranoje, widzi coś czego nie ma i to co mówi prosto w ryj, to nie to co myśli, tylko to co mu ślina na język. Ale żeby nie było, jedną z jego 50. twarzy czasami lubie.
@FCSTULEJ: myślałam, że pomyliłeś imiona, w sensie, że zamiast Łucji powinno być jakieś inne. Kogo ona gnoiła w 7. sezonie?
  • Odpowiedz
  • 0
@Afnieszka1950 ja gnoili xddd chodzi o to że cały hotel się na nią uparł że ma wylecieć i tak samo jest teraz z Bartkiem tylko on ma w dupie negatywne komentarze uczestników i płakać nie będzie
  • Odpowiedz
@FCSTULEJ: Polemizowałabym z tym że ma dupie negatywne komentarze. Krytyka go boli i to bardzo, co widać chociażby po jego Instagramowych wysrywach które chwilę później usuwa. Do tego odpala się przy naturalnych pytaniach które on odbiera jako atak i jest hipokrytą bo robi sceny zazdrości samemu bajerując inne laski za plecami.
  • Odpowiedz
  • 1
@Dewasta może tak, ale wolabym jego za kumpla niż te zjebuski fałszywe. Podobno nie ma głupich pytań, ale też się potrafię #!$%@? jak komuś coś opowiadam, a on mnie pyta jeszcze raz o to co dopiero powiedziałem. Żebyś mnie dobrze zrozumiała nie twierdzę że jest ideałem, ale na tle tego co się dzieje w hotelu to gość błyszczy. Masz prawo do innej opinii ( ͡ ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@FCSTULEJ: Ja nie lubię i jego i Judaszycy ale bardziej na nerwy działa mi Bartek. No i ona póki co lepiej ogarnęła grę bo wysługując się Jessi i Cyganką rozwalała pary z potencjałem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Dewasta no dobra tak jak wspomniałem wyżej możesz mieć inną opinię, ale jak to się dzieje, że widzisz najdrobniejsze przewinienia Bartka, a judaszyca i Natalia są git ? Albo nawet jeśli uważasz że nie są. To i tak bardziej nie lubisz Bartka. Trochę to dziwne. Sporo osób jest w hotelu, które są fatalnymi ludźmi, i w życiu codziennym nie chciałbym mieć z nimi nic wspólnego. Ukierunkowywanie się na jedną osobę, jednocześnie
  • Odpowiedz
@FCSTULEJ: Nie przypisuj mi tak ekstremalnych zachowań bo nie uważam że Judaszyca i Natalia są git i przewinień Bartka też nie nazwałabym najdrobniejszymi. Cała trójka to fatalni ludzie ale oglądanie emocjonalnych huśtawek Bartka męczy mnie najbardziej. Ciebie może bardziej zniesmaczać zachowanie Cyganki, mnie - MotoMoto.
  • Odpowiedz