Wpis z mikrobloga

@JIDF: I jak tu walczyć za własny kraj i rodaków, którzy mają cię 'gdzieś'? Jeśli tak to by wyglądało w Polsce, to ja już bym wolał iść do pierdla, niż walczyć a później patrzeć na coś takiego.
  • Odpowiedz
@JIDF: Kobiety swoim działaniem robią ukraińskim mężczyznom więcej krzywd i przykrości aniżeli cała, kilkuletnia ruska propaganda. To co robią te kobiety dzieje się naprawdę. Chłop siedzi w okopie, a jego kobieta zdradza go na Zachodzie.

Kobiety to mega egoistyczne bestie.
  • Odpowiedz
  • 1
@JIDF Na wschodzie kobiety mają problem z miłością. W Ukrainie i Rosji rozwody dużo częstsze niż w Polsce i średnia w UE
  • Odpowiedz
@JIDF aaaa to fejk ruska propaganda, Ukrainka nigdy by czegoś takiego nie zrobiła, to najwierniejsze kobiety na świecie, nie są materalialistyczne a masowa skala rozwodów w ukr to też ruska propaganda uaaaaa
  • Odpowiedz
@JIDF chuop w okopie pewno myśli kiedy to się skończy, co robi jego kochana żonka, czy jest bezpieczna.... A żonka skacze po drągach jak opętana XD
  • Odpowiedz
  • 16
@JIDF

Ale kobiety nie maja obowiązku wojskowego, bo rodzą dzieci i dzięki temu później państwo po wojnie się odbudowuje intzelu! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kot_Mosznozgniot: jesteś w stanie znienawidzić swojego rodaka bo ma inne poglądy od ciebie i nazywasz się patriotą? na tym opiera się twoja miłość do ojczyzny, na nienawiści do drugiego człowieka?

swoją drogą jak twierdzisz że ktoś "zabija" patriotyzm to #!$%@? z ciebie a nie patriota xD ja to zawsze myślałem że patriota to kocha swoją ojczyznę niezależnie jaka ona by była, a ty twierdzisz że patriotyzm zabijają ludzie którzy cyt. "promują
  • Odpowiedz
I jak tu walczyć za własny kraj i rodaków, którzy mają cię 'gdzieś'?


@Kot_Mosznozgniot: nie robić tego. Grasz w otwarte karty z wojskowymi. Jak powiedzą, że masz jechać na front dajesz im do zrozumienia, że w dniu przyjazdu od razu oddajesz się do niewoli albo dezerterujesz, że nie masz zamiaru walczyć za kraj, dla którego jesteś karaluchem, sprzedasz przeciwnikowi wszelkie informacje jakie tylko będziesz miał i w ogóle masz Polskę w
  • Odpowiedz
@Kot_Mosznozgniot: to walczysz za kraj czy za jednostki? poza tym, czy te jednostki nie są Polakami, a przynajmniej obywatelami Polski których żołnierz ma bronić?

przyznaj się, po prostu tchórz z ciebie a nie żaden patriota xD
  • Odpowiedz
@yungdupa: Jednostki składają się na całokształt kraju i są jego integralną częścią. A przeciętny żołnierz, czy też w tym przypadku poborowy też jest człowiekiem i ma swoją cierpliwość, która może się skończyć tym samym powodując, że lufy karabinu zwrócą się w drugą stronę.

Nie jestem tchórzem, natomiast chciałbym cię poinformować, że nie ma tu się z czego śmiać, bo śmierdzące kacapy mają głęboko w dupie jakiekolwiek zasady i normy, więc gdy
  • Odpowiedz
@yungdupa: Jednostki składają się na całokształt kraju i są jego integralną częścią. A przeciętny żołnierz, czy też w tym przypadku poborowy też jest człowiekiem i ma swoją cierpliwość, która może się skończyć tym samym powodując, że lufy karabinu zwrócą się w drugą stronę.


@Kot_Mosznozgniot: i to miałoby nadszarpnąć twój patriotyzm? byłbyś w stanie mordować innych ludzi, swoich rodaków bo robią cos co ci się nie podoba? czy patriota morduje swoich
  • Odpowiedz
@yungdupa: W historii wielokrotnie działo się coś co określamy terminem "wojna domowa" więc są jednostki, które by się tego dopuszczały. Ja bym w tym nie brał udziału, gdyż jak już wspominałem, nie zamierzam wstąpić do wojska i walczyć za ten kraj który został doprowadzony do obecnego stanu wraz z ludźmi, którzy go zamieszkują.

Nie zamierzam strzelać do własnych obywateli, bo nie mam zamiaru się do tego mieszać. Co prawda zaczęli by
  • Odpowiedz