Wpis z mikrobloga

Dobra, pod ostatnimi postami z keczupem część Mirków zessrała się na samą myśl o słodzikach. Chciałbym więc rozwiązać kwestię napojów. Czy tylko ja mam tak wyżarte kubki smakowe, ze nie czuję juz specyficznego smaku słodzików, a jedynie zwykle napoje gazowane z cukrem smakują, jakbym pil jakąś cukrową pasze dla grubasów?
W tej nitce postujemy najlepsze zamienniki slodzonych napoi, widziałem często ludzi kupujących Polo Cokte z dino, ja uwielbiam biedronkowa original intense
#jedzzwykopem #pijzwykopem xD
Sloiko-student_1 - Dobra, pod ostatnimi postami z keczupem część Mirków zessrała się ...

źródło: temp_file1948385156955393394

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@Sloiko-student_1
Pepsi lime zero, ależ to był sztos. Nie wiem dlaczego wycofali ze sklepów, dostępne tylko w internecie.

7 up zero, piję z soda stream, normalnie w butelce jest niestety drogie.

Z energoli klasyczny zielony monster, ale wersja bez cukru, czarna puszka i zielona jej górna część. Dostępny z Żabkach.

Czerwona hellena zero również jest spoko.

Również mam to samo, że "klasyczne" napoje cukrowe są obrzydliwe.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 5
@Sloiko-student_1: ja mam wrażenie, że teraz producenci nauczyli się lepiej dobierać te słodziki, bo np. Coca-Cola Zero kiedyś była dużo gorsza, a teraz smakuje dobrze i wolę ją od cukrowej
  • Odpowiedz
Tak, masz wyżarte kubki smakowe.
Napoje słodzone słodzikikami mają dla mnie plastikowy posmak. Jedyny wyjątek to biały monster bez cukru, ten za to jest tak słodki ze rzygać się chce.
  • Odpowiedz