Wpis z mikrobloga

#ukraina Pod jakim nickiem działa teraz bandera man, bestialsko zbanowany przez zbrodniczy reżim Michaiła Biaukowa, który nie docenił jego wkladu w budowanie przyjazni polsko-ukrainskiej? Chyba nie chcecie mi powiedzieć że usunął konto i 100k akcji od tak, poszło sie #!$%@?ć? XD Gdzie reszta oficerów wpływu? Gdzie grzesiok i pantokrator? Ze starej wiary widze tylko robercika, który nadal tropi ruskie onuce zamiast leczyć schizofrenie xD
  • 20
  • Odpowiedz
@daeun: Grzesiok ostatnio dostał bana na dwa tygodnie a jak wrócił to podkulił ogon i zapowiedział ze przenosi się na politykę XD

A co do bauzena to wrócił pod nickiem anikosz i znowu poleciał na wakacje XD
  • Odpowiedz
@daeun: w sumie w tym wpisie sam szukasz urojonych ukrofili, oprocz Bayzeda, ktory jest mocno podejrzany o bycie trolem, wiec zrodla problemow ze schizofrenia szukalbym u ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@daeun: @Stabilizator jak coś Panowie to mam inny typ jednego z multi BłazeMana. Jak coś to na PW piszcie.

@owsikalfred @yannikto a co do Wiesioka to typ ma ostre zaburzenia i udaje tu nowobogackiego a to zwykły robol i to chyba dorywczy. Kiedyś mi zarzucał, że zazdroszczę aut ukrom i pianę bił z innymi abym pokazał z karteczką czym jeżdżę. No to pokazałem im wraz z przyśpieszeniem itp., auto za 100k
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@TS_X9 no prosze, jakie fakty powoli wychodzą na światło dzienne. Nas, prawdziwych patriotów jest garstka, wiekszosc osób na tagu jest tutaj po prostu w pracy.
  • Odpowiedz
@daeun:

4 języczne nawet, dobrze jej wchodzą języki - polski, rosyjski, hiszpański, angielski. Ale moja żona ma się za Polkę, ona przyjechała tu jak mała 8 lat, 30 lat temu a nie podczas jakiś ostatnich emigracji. Mała to samo ma się z Polkę.

Ogólnie oboje nie interesujemy się polityką i tego nie śledzimy, chciałbym jedynie aby nasz rząd mniej mnie #!$%@?ł na podatki i nie utrudniał mi prowadzenia działalności xD
  • Odpowiedz
@daeun: nie jeżdżę, nie zamierzam, jej rodzina można powiedzieć, ze ją porzuciła i ma ją w dupie, moja też ma mnie w dupie, jesteśmy jak dwie sieroty i od zawsze mieliśmy zero pomocy czy praktycznej czy finansowej albo mentalnej z kierunku obu rodzin
  • Odpowiedz
@Kasahara: opodatkowanie jdg w Polsce jest śmiesznie małe, na ryczałcie do 300k płacę jakieś grosze porównywalne do tego ile ściągają z etatowca na średniej krajowej. Wygoda prowadzenia małej działalności to już inna para kaloszy.
  • Odpowiedz
@Kasahara: Przecież nie ma limitu na ryczałt, jest tylko trochę wyższa stawka zus powyżej 300k. Inna rzecz że jak masz koszty to się pewnie nie opłaca
  • Odpowiedz