Wpis z mikrobloga

Jakim cudem wykop z normalnego portalu stał się siedliskiem PiSowskich przygłupów i szurów? I nie - nie mówię tutaj o normalnej krytyce obecnie rządzących, tylko o jakichś przygłupich urojeniach bez poparcia w faktach, gadanie o złych Niemcach, Żydach, Unii. Nagle zalew wykopalisk o tym jakie to CPK cudowne (na reklamę poszło 16 mln w październiku), że atomu nie będzie. No po prostu cała masa gówna, półprawd i jawnych kłamstw.

Kiedyś takie wpisy były minusowane na potęgę, a teraz udaje się im mieć sporo więcej plusów niż minusów. Nie, nie są to osoby, które nagle po zmianie rządów stwierdziły, że im się one nie podobają. Są to starzy, zatwardziali PiSowcy, z taką samą retoryką co przed wyborami. Każdego znalezionego PiSiora mam oznaczonego notatką, więc widzę, że to te same PiSiory. Pora kończyć z czytaniem tego siedliska PiSiorstwa, nie ma sensu.

#bekazpisu #polityka #sejm
  • 60
  • Odpowiedz
Jakim cudem wykop z normalnego portalu stał się siedliskiem PiSowskich przygłupów i szurów?


@dr3vil: od momentu w którym konfederusja wywróciła stolik i przestała ukrywać że jest pisowska.
  • Odpowiedz
Nagle zalew wykopalisk o tym jakie to


@dr3vil: Obstawiam że nikomu z IQ > 70 na główna czy wykopalisko to sie juz nawet nie chce wchodzić
  • Odpowiedz
Jakim cudem wykop z normalnego portalu stał się siedliskiem PiSowskich przygłupów i szurów? I nie - nie mówię tutaj o normalnej krytyce obecnie rządzących, tylko o jakichś przygłupich urojeniach bez poparcia w faktach, gadanie o złych Niemcach, Żydach, Unii


@dr3vil: dużo normalnych odeszło po wykopie 2.0. Reszta nie mogła wytrzymać szurami i przegrywami.
  • Odpowiedz
@dr3vil bo mikroblog to siedlisko infantylnych dzieciaków, które przyszły tu po śmieszne obrazki, wiec nie można się spodziewać tutaj wiele rozeznania o świecie i krytycznego myślenia. Dodatkowo tutaj nie da się minusować neolewackich korpo bzdur, wiec żyjecie sobie w takiej bańce. Dalej już jest tylko Reddit. Mam nadzieje, że pomogłem, miłego dnia.
  • Odpowiedz
@dr3vil @czerwonykomuch Konto od ponad 14 lat, pierwszy raz nie mam bordo i już mieć nie będę bo się wycofuje z tego syfu - za prostowanie wielu rzeczy dostałem bany 2x 14 dni i na koniec wychowawczy 1 miesięczny więc wyleczyli mnie od tego ścieku skutecznie. A szkoda bo serwis dawniej był jako taki a tagi techniczne i specjalistyczne meeeeeega
  • Odpowiedz
Nagle zalew wykopalisk o tym jakie to CPK cudowne (na reklamę poszło 16 mln w październiku


@dr3vil: cpk ma oddolne spoleczne poparcie i też od polityków z różnych opcji(lewicy też)
Narracja przypisująca CPK propagandzie pisowskiej już dawno nie działa
  • Odpowiedz
@dr3vil

Moderacja ignoruje jawne manipulacje albo daje tygodniowe bany.
Wykop stracił bodajże 600k unikalnych użytkownikow. Z 2/3 ludzi odeszło.

Może Białek po prostu to lubi? Ciężko o inne wytlumaczenie.
  • Odpowiedz
@dr3vil: Ogólnie nie polecam mikrobloga, obecnie mamy tutaj całą armię fanatycznych trolli koalicji. Na głównej na szczęście się raczej nie pojawiają, bo ludzie minusują ich brednie. Niestety tutaj są tylko plusy i mogą sobie wzajemnie windować wpisy.
  • Odpowiedz
@dr3vil Co jest nie tak z cpk? Pewnie ja broniąc tego pomysłu na lotnisko w Polsce dostałbym od ciebie łatkę pisowca. Rozliczyć pisowców którzy się na tym dorabiali i budować, tyle powinno się zrobić. To pomysł który realnie pojawił się za czasów SLD, potem były opracowania na zlecenia rządu PO-PSL, a teraz jedyne co uratowało Okęcie przed przepełnieniem to covid, ale to też do czasu. Dlaczego na przykład drogi dało się budować
  • Odpowiedz
  • 12
@dr3vil: tutaj to jeszcze nic. Lubię czytać o przemyśle lotniczym. #!$%@? każdy jeden artykuł skomentowany TAK DLA CPK #!$%@? #!$%@? TUSKA AAAA NIEMCY LOTNISKO MERKEL ŁEEEE. Dramat totalny
  • Odpowiedz
  • 6
@grand_khavatari: Ale to są fakty. To oddolne poparcie kosztowało dziesiątki milionów złotych. Nie wzięło się z powietrza. Setki materiałów sponsorowanych i reklam. Popierasz, bo kupiłeś nachalną propagandę.
  • Odpowiedz
  • 11
@Szalom: Nie mówię że coś jest nie tak z CPK. Po prostu w pewnym momencie wykop był dosłownie zasrany znaleziskami o nim. To nie było oddolne, to był efekt wpompowanej kasy.
  • Odpowiedz
@dr3vil Myślę że kwestia tego że złożyło się to na zmianę władzy i Tusk raczej przebąkiwał że nie poprą tego pomysłu, mówił o jakichś eskpertyzach przeciw (których nigdy nie pokazał) więc ludzie się zmobilizowali. W tym ja. Przynajmniej chciałem dogłębnie zbadać ten temat
  • Odpowiedz
Jakim cudem wykop z normalnego portalu


@dr3vil: tak, bo mirko zaspamowane od samego rana spamem politycznym, tylko, że skierowanym przeciwko PiS, to był normalny portal xD
  • Odpowiedz
nie mówię tutaj o normalnej krytyce obecnie rządzących, tylko o jakichś przygłupich urojeniach bez poparcia w faktach, gadanie o złych Niemcach, Żydach, Unii.


@dr3vil: Nic nie trzeba mówić, wystarczy patrzeć co robi rząd tuska
  • Odpowiedz
@dr3vil: to wyjdź z bańki faceciku, bo w Polsce jest obecnie ponad 500 tysiecy ludzi którzy nigdy sie nie zaszczepili, lubią putina, hamas, jedzą gówno, urodzili się z 2 glowami, mają rodziców którzy zakazują im pracować i przymuszaja ich do zasilku i chłopy 40lat nie moga opuścić mieszkania bez zezwolenia, chodzą do koscioła 4 razy dziennie. Ja znam osobiście takich ludzi i to aż 95% wszystkich kontaktów z innymi ludźmi, ale
  • Odpowiedz
@dr3vil: Mam dla ciebie złą wiadomość: od już co najmniej dekady, w Internecie nie ma miejsca na dyskusję, tylko na "plemienność". "Albo z nami albo przeciw nam" i nic pomiędzy - tak ma większość głównych platform międzynarodowych i lokalnych. Nikogo na Reddicie nie interesują twoje prawicowe poglądy, które są w jakiś sposób stałe i kłócą się z "krytyczną teorią wszystkiego" - zapostujesz je i zostaną skasowane, proste, bo nie pasują do
  • Odpowiedz