Wpis z mikrobloga

@qciek zależy ile ma lumenów. Nie pamiętam ile mój ma ale jak go kupowałem to się orientowałem że ma ich dużo. Co prawda ma tylko 720p ale do filmów i starszych gierek jest w sam raz. A dałem za tę optome w lombardzie jakieś cztery stówki, bardzo udany zakup... A co do słonecznych dni to raczej słabo jak nie pozaslaniasz okien TV nie zastąpi...
  • Odpowiedz
Dzięki, właśnie o takie coś mi chodziło. W końcu jakieś sensowne nie względem"kup rzutnik, nie #!$%@?, u mnie w piwnicy jest zajebisty". Niestety, ale nawet po północnej stronie mieszkania mam jasno i raczej go nie wygasze tak, żeby mieć całkiem ciemno. Może rolety 0%, alboco?
Btw, z lombardów korzystam regularnie, bo można trafić cacka za ułamek wartości.
  • Odpowiedz
No tak, ale masz 2 ściany wokoło. Ja mam każdy pokój mocno oświetlony z okna i takie coś chyba nie da rady. Chyba zostanę przy tv i osobnym monitorze, bo chciałem sobie właśnie sprawić nowy 32" 144hz, 4k
  • Odpowiedz
@qciek ..
32... To tylko jak siedzisz przy dużym biurku albo masz możliwość postawienia telewizora jak gdyby odległościowo na drugim biurku.
Jak dalej to bez sensu do gier.
No chyba że ewentualnie do gier w których nie musisz nic czytać czyli na przykład typowo sportowych.
  • Odpowiedz