Wpis z mikrobloga

  • 0
@obserwator_nsa Pytam tak na serio bez żadnych docinek czy cos. Jakbyś zareagował gdyby np jakiś polityk z konfederacji albo z jakiejkolwiek partii był w bliskich relacjach z jakimś celebrytą który publicznie chwali np Szuchewycza?
  • Odpowiedz
@sandal: zastanowiłbym się najpierw jakie są te bliskie relacje i w jakim celu się z nim spotykał..

A jakbyś zareagował gdyby jakiś znany polityk np z KO albo innej partii miał bliskie relacje z Putinem, jeździł na prywatne spotkania do Kremla i wrzeszczał o polskiej wrogości w stosunku do Rosji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@obserwator_nsa

A jakbyś zareagował gdyby jakiś znany polityk np z KO albo innej partii miał bliskie relacje z Putinem, jeździł na prywatne spotkania do Kremla i wrzeszczał o polskiej wrogości w stosunku do Rosji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jeśli byłoby to teraz? To nieważne z jakiej partii, plułbym na takiego śmiecia. Jeśli było to kiedyś, a teraz ten polityk zmienił zdanie, można to wybaczyć, jeśli dalej patrzy z
  • Odpowiedz
@sandal: a wiem do czego pijesz. Tak, Braun popełnił błąd że poręczył za tego patostreamera. Ogólnie Braun za bardzo szasta tymi poręczeniami za kogoś. Powinien się dowiedzieć co ten człowiek robi, jak się wypowiada, po prostu kim jest.

A co Tuska, bo o nim mowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdyby nie pomoc zachodu i medialne poruszenie, to byłoby przecież bez zmian. Niemcy ciągnęłyby tanie źródło energii rurami
  • Odpowiedz
  • 0
@obserwator_nsa No jestem zaskoczony że ślepo nie bronisz jaszczura jako "polskiego patriotę".

A z Tuskiem to #!$%@? wie, może i tak by było, w końcu kiedyś Sikorski namawiał Ukraińców w 2014 do porozumienia się z Rosją. Zmienili zdanie o 180 stopni, czy to naciski USA, czy ten dane z kontrwywiadu pokazały prawdziwe zamiary Rosji i się otrząsnęli, tego nie wiem. A tu filmik gdzie Olszański chwali Sierowa, gościa który był mózgiem w
sandal - @obserwator_nsa No jestem zaskoczony że ślepo nie bronisz jaszczura jako "po...
  • Odpowiedz
  • 0
@obserwator_nsa Może i jest, ale zbijanie piąteczek i chęć poręczenia za gościa który jawnie chwali morderce polskich oficerów nie stawia go w dobrym świetle, i gdyby był jakimś debilem to jeszcze nic, ale jeśli ja zwykły nołnejm z internetu wiem że jaszczur to ruska świnia, a Braun gość który jest posłem i zrobił wiele dokumentalnych filmów, nie zanteresował się za kogo chce poręczyc? Albo ignorancja i zrobił to świadomie, albo jest głupi
  • Odpowiedz