Wpis z mikrobloga

@badreligion66: ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie odbierać to se może pizzy albo przesyłki kurierskiej

Jeżeli pismo zostało skierowane na właściwy adres i nie zostało odebrane pomimo upływu 14-dniowego terminu i dwukrotnego awizowania, pozostawia się je w aktach sprawy i uznaje za skutecznie doręczone.
  • Odpowiedz
  • 54
@dawid131: Zabawne jest to jak się z pisowcami cackają, podczas gdy obywatel, który nie odebrałby wezwania do sądu miałby pewnie pobudkę niczym Jurek Kiler.
  • Odpowiedz
@badreligion66: Kamiński nawet jak przyjdzie to będzie się zasłaniał zanikiem pamięci. I ja mu w to uwierzę bo po takich ilościach wódy to najmocniejsi zawodnicy mieli by dziury w pamięci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dawid131: Zabawne jest to jak się z pisowcami cackają, podczas gdy obywatel, który nie odebrałby wezwania do sądu miałby pewnie pobudkę niczym Jurek Kiler.


@JC97: no właśnie z moich doświadczeń to nie bardzo. Dlatego te sprawy się tak przeciągają potem. Byłem świadkiem na jednej rozprawie i musiałem być kilka razy w sądzie chyba w ciągu 1,5 roku. Na dwie pierwsze rozprawy nie przyszedł oskarżony. Na następne ze świadków nie przyszedł
  • Odpowiedz