Wpis z mikrobloga

@maniek74: jak mowie, mam opcje, takze max strate juz mam wyznaczona

jak rynek nie jebnie mocniej do nastepnej srody to oddaje, jak jebnie to potrzymam jeszcze kilka dni moze
duzo tez zalezy od mechaniki ruchu, bo jak zmiennosc mocno podskoczy to tez bede szukal kaszowania
@Questorius ty masz urojenia co najwyżej, farmazonie. Pokaz stejtment z overall na US100 od brokera, a nie zliczasz sobie wysrywy napisane na wykopie i podajesz w ten sposób wynik, bo to już jest wyższy poziom bajkopisarstwa. A może dalej klikasz w demo? Bo raz cię już tu tak rozkiminili, jak nieudolnie zamazałeś screena, jeszcze na starym multikoncie
@151346136: Kumam, zielonego życzę :)
Popatrz na tego powyżej jak się zawiść z niego wylewa, frustrat jeden :)
Przecież ja zawsze piszę gdzię wchodzę i kiedy wychodzę z pozycji, jak mnie wywiezie to również o tym piszę, przykre to :( Z resztą mam kogoś kto kopiuje moje ruchy i dlatego piszę na bieżąco
@maniek74:
Weź się zawijaj ty yebany zawistniaku, nie mam na ciebie ochotę tracić czasu zawistna postacio
Nie mamy o czym rozmawiać demo to ty masz pod kopułą :)
Tak jak dawno mówiłem nie nadajesz się to tego :(
Zegnam i niech Cię boli :)
@Questorius łżesz w co drugim wpisie/komentarzu odnośnie pozycji, kiedyś z Byka wrzucałeś screeny, ale byłeś wielokrotnie wyjaśniany, ze całkowicie się nie zgadzają poziomy wejścia/wyjścia które podawałeś we wpisach, to teraz sobie zliczasz punkty z komentarzy na wykopie, lol
@Questorius ewentualnie możemy to szybko zweryfikować, wrzuć screen z US100 (mogą być zamazane kwoty) w których będą się pokrywać poziomy wejścia/wyjścia które tu opisałeś przez ostatnie 2-3 tyg ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wrzucisz, bo jesteś małpa uzależniona od hazardu, która tylko pali kwit
@maniek74:
To Cy łajzo bredzisz na nicku Byku to byłem tu królem zawistniaku, zarobiłem tyle na shotrach że całe życie spędzisz w tej swojej piwnicy i nic nie ugrasz. Jak Ty nic nie wiesz i to kompletnie, pecie giełda ekonomia, polityka to moja pasja. Won ()
Nie pisz już nic do mnie bo nie mam na ciebie czasu
Jak taki mądry jesteś czemu sam
@Questorius na Byku byłeś największym pośmiewiskiem w historii tego tagu, a teraz chcesz przebić sam przez siebie ustawiona poprzeczkę. Publikowałeś tam na początku zagrania z konta demo, a później jakieś skalpy na 20-30 zł, nie potrafiłeś nawet poprawnie zamazać screena, dlatego cie rozkminili, co do konta a później co do kwot, stad pewnie teraz już tylko liczysz sobie punkty z wpisów
@Questorius a ze jesteś uzależniony od hazardu, to widać na pierwszy rzut oka, fajnie, ze chociaż do tego potrafisz sie przyznać, tylko te wysrywy które tu kolportujesz, to jest zachęta dla innych i pewnie nie jednego #!$%@? tym w szambo w którym sam pływasz, dlatego ha tfu na psyk za propagowanie hazardu, a w dobrej wierze: idź na terapie
@maniek74:
Mogę i być pośmiewiskiem, co myślisz że tacy jak Ty są w stanie na mniej w jakiś negatywny sposób wpłynąć hehehehe. Póki co To ty siedzisz w piwnicy bez perspektyw :) i wiedzy oczywiście na jakikolwiek temat
Człowieku napisałem żedzisiaj lecimu na półcoc i mówiłem smiało long!!!!!
Czyli byłem do tego bardzo ale to bardzo przekonany, jak mam wątpliwości to mówię tylko na chwilę taka i taka pozycja
Obserwuj teraz
@Questorius oczywiście, ze tacy jak ja wpływają na ciebie negatywnie, dlatego 90% użytkowników tagu dałeś na czarno, nie radzisz sobie z konstruktywna krytyka i nie potrafisz merytorycznie dyskutować na argumenty, wpadasz w szał w dosłownie w sekundę, jeśli ktoś ma inne zdanie i zaczynasz bluzgać od najgorszych. To są ciężkie zaburzenia psychiczne, w połączeniu z uzależnień od hazardu, może się to bardzo źle skoczyć, dlatego ponownie radzę ci udać się do specjalisty