Wpis z mikrobloga

@dzbanzyciowy: ogólnie tak może powiedzieć tylko niechluj. Jakby ta baba się znalazła, to może i na początku będziesz się codziennie mył, ale w miare przyzwyczajenia do niej, znowu staniesz się niechlujem, bo jesteś z nim z natury. Za poradę prawną 100zł się należy.
  • Odpowiedz
@kinesin1000: przypomina mi się historia mojego kumpla który śmiał się że mnie że idę profilaktycznie do dentysty że niby zębów nie myję itd itp on myję to nie chodzi itd. Potem podszedł do mnie blisko aby coś mi pokazać na telefonie w życiu nie czułem takie odoru od nikogo Jak by mi się ktoś spierdział przed nosem. On też nie potrzebuję zabiegów higienicznych bo po co..
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
@Akuzativ94

<dali mi więcej plusów>

Ciekawe priorytety życiowe ( ͡º ͜ʖ͡º) plusy na wypoku. Radzę znaleźć lepsze hobby. Do tego plusy na wypoku to jak fatum greckiej tragedii. Miesiąc temu elaboraty na cześć premiera i rządu a teraz nagle antytuskowe komentarze 2000 plusów. Także wyrocznia wykopków zmienną jest.

Odpisałem drugi raz bo nie miałem czasu się zastanowić bardziej bo w robocie (biurowej( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@dzbanzyciowy: co ty mi gadasz xd #!$%@? na siłce 3x w tygodniu, 2x w tygodniu #!$%@? boks, więc nieraz prysznic biorę i 2x dziennie. Ale nawet gdyby nie to i nie to, że mieszkam z dziewczyną, bym nie mógł iść spać po całym dniu nieświeży do łóżka, bo po prostu lepiej się śpi na świeżo. Nawet po całym dniu siedzenia na dupie w domu organizm wydziela pot i łój, przykleja się
  • Odpowiedz
no czyli tacy co #!$%@? caly dzien albo są chorzy to napisalem przeciez, dlaczego czlowiek ktory sie nie meczy w ciagu dnia mialby smierdziec?


@kinesin1000: Nie wiem czemu ale tak już działamy - po jakimś czasie zaczynamy brzydko pachnieć i to nawet jak nie zapierdzielamy na budowie. Ty możesz tego nie czuć bo się przyzwyczajasz do stopniowej zmiany zapachu (jak z perfumami których po chwili nie czujemy już na sobie) ale
  • Odpowiedz
@kinesin1000: Jest dokładnie tak jak pisze @dzbanzyciowy - ja nie twierdzę, że po dwóch dniach się ŚMIERDZI. Między smrodem a czystością jest jeszcze naprawdę w #!$%@? dużo miejsca. Po 2-3 dniach jakiejś standardowej aktywności i nie mycia się po prostu człowieka CZUĆ a to już nie jest fajne.
  • Odpowiedz