Wpis z mikrobloga

#krakow #wybory #debata

Obejrzałem debatę na Onecie Gibały vs Miszalski. Nie ukrywam, że jestem pro-Gibała, ale obiektywnie, Miszalski brzmi jak rasowy polityk - Gibała ewidentnie się denerwuje i to widać.
Niemniej jednak, widać, że Miszalski nie jestem kandydatem zmiany - jest kandydatem kontynuacji obecnej polityki. Pytanie o spółkę zarządzającą budową parkingów P&R to jakieś kuriozum. "Odkryliśmy nieprawidłowości" - #!$%@?, przecież to wy nią zarządzaliście. Medal za to chcecie? Plus to, że Miszalski był w pierwszym rzędzie na imprezie pożegnalnej Majchrowskiego. Iks #!$%@? de. Gibała na strzała wymienia ulice, na których występują problemy, Miszalski górnolotnie mówi o "byciu zaufanym partnerem premiera".

Poważnie nie rozumiem jak ktoś może głosować na Miszalskiego, wyłączając zwolenników KO. Imo debata wygrana przez Gibałę, mimo że mówcą jest gorszym.
  • 22
  • Odpowiedz
@smilealittlebit gibale można dużo zarzucić ale jeśli chodzi o miasto to zna problemy bo od chyba 6 lat aktywnie działa. Miszalski został wyjęty z dupy przed wyborami i zrobiono mu kampanie.

Wybór na gibale to cień szansy ze ktoś zajmie się tym skuriwalym miastem. Ale będzie się musiał dogadać z każdym .

Wybór na miszalskeigo to wybranie pionka a władza będzie w Warszawie. Plus taki ze będą stawnoic większość i nie muszą
  • Odpowiedz
@piteross: jeśli sugerujesz na podstawie tej debaty, że Miszalski ma małą wiedzę o Krakowie, to oczywiste bzdury. Zapewne generalnie ma mniejszą, bo mało kto ma większą wiedzę od Gibały w Krakowie, bo on się tym wyłącznie zajmuje, ale akurat w tej debacie Miszalski pokazał, że wiedzę ma bardzo dużo i nie odstawał od Gibały na krok
  • Odpowiedz
@Gours debaty nie oglądałem debaty, swoją wypowiedź oparłem na dotychczasowych obserwacjach. A że w Krakowie zuje już prawie 40 lat więc trochę tych spostrzeżeń mam.

Gibaly można nie lubić ( sam nieprzepadam) ale jak trzeba ogarnąć park, wysłuchać mieszkańców, posprzątać rudawe albo cokolwiek podobnego to on tam jest i działa. Z różnym skutkiem ale jest.
Miszlaskiego tak już wcześniej pisałem wyciągnęli i zrobili mu kampanie. Gdyby nie fakt że jest z PO
  • Odpowiedz
@piteross też mam w planach zagłosować na Gibałę, bo po prostu widzę, że jest od lat aktywny lokalnie. Widać go. Nie przepadam za politykami, co wyskakują z nikąd tuż przed wyborami, #!$%@?ą całe miasto plakatami i liczą na zwycięstwo za samą przynależność do partii.
  • Odpowiedz
@DanielPlainview: niby nie jest z kapelusza, ale jest kompletnie nieznany. Zapytaj losowego krakusa o Miszalskiego i Gibałę. Dam sobie rękę uciąć, że praktycznie nikt (a może i nikt) nie powie jakie są zasługi Miszalskiego (o ile w ogóle jakieś są), prócz tego, że jest z KO. Gibałę każdy zna (niezależnie od tego, czy go lubi, czy nie).
  • Odpowiedz
  • 0
@smilealittlebit co to znowu trolle wykupkone przez gibale? Szczerze nie głosuje na jednego ani drugiego. Obydwoje nic dobrego dla tego miasta nie zrobią zresztą co tu się ukrywać sensownej przyszłości nie ma dla tego miasta dobrze to już było.
  • Odpowiedz
@DanielPlainview

@piteross: Miszalski najpierw został wybrany do rady dzielnicy, a potem do rady miasta, więc te 8 lat był w strukturze samorządu Krakowa, więc trudno powiedzieć ze jest z kapelusza


To że jest znany w środowisku polityków to mnie najmniej interesuje.
  • Odpowiedz
@Lardor rezygnacja z prawa do głosu to już w ogóle frajerstwo ¯_(ツ)_/¯ w poprzednich wyborach mój kandydat nie wszedł do drugiej tury, ale nie jęczałem i poszedłem zagłosować w drugiej turze na mniejsze zło.
  • Odpowiedz