Wpis z mikrobloga

#kononowicz Dzisiejszy film na Mlecznym w zasadzie cały nadaje się dla prokuratora. Nie usuwaj go Sławku, przyda się na sali sądowej. OK? Zalewski czyta nikomu niepotrzebny nieśmieszny, bardzo długi list. Nudzą się widzowie a otępiały od cukrzycy zaniedbany przez opiekunów Kononowicz bredzi coś o wacie cukrowej (może nie wiecie gumofilce, bo swoich bliskich oddajecie w takich sytuacjach do przytułków, ale zazwyczaj mają tak starzy ludzie tuż przed śmiercią). Konon blado się uśmiecha jak dziecko na myśl o wacie cukrowej, oczy ma puste. Prosi Zalewskiego żeby nie czytał dalej bełkotu, którego cukrzycowy łeb nie jest już w stanie zrozumieć. To niezrozumienie powoduje u Kononowicza dyskomfort, widać, że się czegoś boi. Widzą to też widzowie. Zalewski po chamsku: nie! trzeba to przeczytać jeszcze trochę zostało! Zalewski, zapewne na polecenie Nowaka, zmusza Kononowicza do występu przed kamerami mimo, że, co sugeruje to co widzimy jako widzowie, pogarsza to stan psychiczny zaszczutego jak zwierzę 60-latka. Na koniec Kononowicz stara się powiedzieć, że Zalewski namawiał go do picia alkoholu na nagrywanych urodzinach. Śmieć Jarosław Zalewski manipuluje chorym człowiekiem, pozbawionym przez niego i jego pracodawcę resztek godności, i zmienia temat. A wszystko widzimy zaledwie na jednym, ocenzurowanym liczącym 24:37 minut filmie, zauplodowanym i pociętym oraz opublikowanym przez Sławomira Nowaka.. Może rzeczywiście dziś to już nie patostreamy. to PRZEMOC PSYCHICZNA FIZYCZNA I EKONOMICZNA. Nie wiem czy jest na to paragraf. Jedno jest pewne: tylko #!$%@? mogą tak postępować. I tak, nazwałem wasze matki kurvami, świadomie. NIE MA SYPUKCJI I ADBLOCK. Każdy kto to ogląda inaczej to taki sam śmieć jak oni. Kobieta która się z takimi zadaje(Mariolcia) albo ich wybiela za szekle (Bezbożna Beatka z podgardłem upasionym na ludzkiej krzywdzie) ma do siebie zero szacunku. TO BĘDZIE GORĄCY CZERWIEC DLA NIEKTÓRYCH #patostreamy
bezpravkano207 - #kononowicz Dzisiejszy film na Mlecznym w zasadzie cały nadaje się d...

źródło: OPRAWCY

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
Prokurator to właściwie powinien być za to, jakie to suche jest XD

Coś w tym jest, że ogromne bezbectwo i nieczucie humoru to znamienna lateksowa cecha. Wystarczy popatrzć na próby "humoru" pyczaastego tu tego.

Chyba tylko Onanista i Pato czasem miewali autentycznie zabawne pomysły.
  • Odpowiedz
@bezpravkano207: list który czyta statyw jest taki rozwlekły, tak pompatycznie napisany, tyle tam nadźgane pokoloryzowanych do obrzygu wątków, że trudno się mnie na tej treści skupić. Nudne aż mdli. I obejrzeć te ponad 20 minut jednym ciągiem to wyzwanie.A statyw to śmieć zwykły. Krzysiowi czyta te wszystkie bluzgi a jak dostał liścik na swój temat to podwinął ogonek - " to o mnie , obraźliwe. Tego nie czytamy."
  • Odpowiedz