Wpis z mikrobloga

#gownowpis

Ale właśnie się wk#rwiłem. Na przystanku wsiada dziadyga pochodzi do nastolatki ciągnie ją za rękę i mówi "Chodź tutaj!" i sobie siadł.
Zyebałem dziada że coś mu się popieprzyło i tak to może mówić do psa. Usłyszałem żebym się odpieroolił, on usłyszał że jest stary a głupi, cały autobus się gapi i na tym się skończyło...
Ja tam raczej siedzę cicho jak jest jakaś afera ale tym razem nie wytrzymałem bo regularnie widuję podobne sytuację z naszymi kochanymi seniorami...
"TROCHĘ SZACUNKU DLA OSÓB STARSZYCH!"
stanley___ - #gownowpis

Ale właśnie się wk#rwiłem. Na przystanku wsiada dziadyga poc...

źródło: IMG_20240415_165955

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@drazekorsarze: dobrze zrobiles, starym dziadom sie poyebalo za pisu ze sa jakas sila spoleczna. Ja tak kominiarzowi pocisnalem jak sie spóźnił 10h do mnie i jeszcze z ryjem gdzie drabina. Od tego przelamania sie wtedy, juz nie dusze wqrwu w sobie i nawet na zdrowie mi to wyszlo.
  • Odpowiedz
@stanley___: yup, mam w aucie fox labs mean green żel, natomiast jak mowilem, nie chcialo mi sie z nim #!$%@? 4h jazdy czekało, poki nie wyskoczyl w moja strone to nie czulem sie zagrozony, tym bardziej ze znajac wymiar niesprawiedliwosci dziad by sie zaksztusil umar a ja bym byl scigany za zabicie czlowieka xD
  • Odpowiedz
  • 0
@drazekorsarze: No istnieje takie ryzyko. Osoby z astmą czy inną niewydolnością oddechową też mogą mieć problemy po kontakcie z gazem. Jednak w razie zagrożenia nie ma co kalkulować.
Ten NATO kosztuje tylko 20zł ale daje radę - testowany w pracy :)
  • Odpowiedz
@enzojabol chłop sika na oponę, a nie na auto. To jest zdaje się, że w UK nawet określone w przepisach, że możesz sikać na prawe tylne koło swojego auta. Taka kultura po prostu. Jak nie masz z tym problemów to nie zrozumiesz. Pojedź do Chin i dziw się, że ludzie plują na ulice.
  • Odpowiedz
@stanley___ miałam podobną sytuację jakiś czas temu, tyle że babsko (nie takie stare nawet, z 50 lat i 50 kilo nadwagi) wystartowało w zapakowanym po korek tramwaju z pyskiem i łapami do mojego czteroletniego syna. Powiedziałam jej, że chyba jej styki poprzepalało jeśli myśli, że zaryzykuję rozwaloną głową mojego dziecka w imię tego, żeby obca baba mogła usadzić swoje tłuste dupsko. Coś tam pyskowała jeszcze, ale współpasażerowie poparli madkę z bombelkiem i
  • Odpowiedz
gdy co kilkanaście minut musisz oddać parę kropelek. I przy tym boli


@Bordomir: za każdym razem jak chce ci się szczać w klubie po amfie, ale paranoja wjechała na pełnej #!$%@? i usiłujesz lać do pisuaru
  • Odpowiedz
@stanley___: Nie ogarniam czemu ludzie zachowują się jak chamy, zamiast zwyczajnie i po ludzku nawiązać dialog. Z dziesięć lat temu, gdy przeszłam operację na kręgosłup miałam konkretny i bolesny problem ze staniem czy dłuższym chodzeniem i brak własnego samochodu. Nigdy zaś nie miałam problemu, aby ktoś mi miejsca w miejskim transporcie ustapił, gdy o nie grzecznie poprosiłam (często nawet bez konieczności rozwijania historii, czemu o miejsce proszę), a wyglądałam wcale nie
  • Odpowiedz