Wpis z mikrobloga

#lechpoznan #mecz #ekstraklasa

Powiedzcie mi na liczył Rutkowski zatrudniając Rumaka? Przecież on w żadnym klubie wcześniej niczego dobrego nie osiągnął, żaden klub z nim nie zaczął jakoś lepiej grać. Czy nie lepiej było zostawić Broma i jeśli dalej by kiepsko wyglądało, to od kolejnego sezonu kogoś na spokojnie lepszego poszukać? Bo wątpię żeby z Bromem gorzej zagrali ta rundę wiosenna niż z Rumakiem, bo w tych paru wygranych jego zasługi to raczej wiele nie ma.
A co do naszej Ekstraklasy to po tej kolejce ciężko myśleć o naszej lidze jako poważnej, nikt tu mistrzem nie chce być i wygra ten kto nie chce najmniej. Jaga niby ma prosta drogę, bo sami średnicy do końca, a już na pierwszy rywalu się wykłada, tylko jak widać reszta nie ma zamiaru tego wykorzystywać. Cos czuje ze kolejny sezon w pucharach europejskich będzie wielką klapą dla nas. Miało być gonienie, bo odpada nam słaby współczynnik, a w tym sezonie pewnie na bijemy jeszcze gorszy.
  • 14
@Hfishman1: Ponieważ Lech jest klubem dla debili zarządzanym przez debili. Rumak miał łatkę "swojego" u nich, dlatego go zatrudnili. Rutek to cymbał, Rząsa to cymbał, cały poznań to miasto mem.

Transfer gruzu takiego jak Golizadeh jest tylko potwierdzeniem tego. Mały klubik z zakompleksionymi kibicami. Od pokonania Villarealu, i prawie wyciągnięcia dwumeczu z Fiorentiną do tego co mamy teraz, w rok. To trzeba chcieć tak #!$%@?ć drużynę.
@Eliade: Zdrowej rywalizacji kibicuję. Jestem z tej części kraju gdzie liczy się tylko żużel, więc nie ma komu kibicować w ekstraklasie :) Nie mam żadnego przywiązania do żadnego klubu piłkarskiego.

Przy okazji beka ze zdecha, Rumak zostaje. Dalej nazywajcie ten klub poważnym xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
@Hfishman1: Rumak był pracownikiem klubu. To tak jak Vuković w Legii czy Magiera w Śląsku co mieli kontrakty za nic, to sobie wrócili. Łatwiej przesunąć takiego gościa niż zatrudnić nowego. Większej filozofii nie ma. A co do @Eliade Majka ma extra te piersiątka;)