Wpis z mikrobloga

@Deska_o0: @d4wid: To, że Hitler był Austriakiem nie oznacza, że nie był Niemcem. Austriacy to etnicznie Niemcy. Oni nie mają nawet własnego odrębnego dialektu. Przed II WŚ mówiło się o Niemcach austriackich i oni sami siebie za takich uważali. Poziom waszej edukacji jest żaden.


@stdmat: to że się mówiło nie ma nic do jego narodowośći, jego rodzice byli austriakami, a on sam urodził się w Austrii.
Wy to się
  • Odpowiedz
@d4wid: jak Hitler mógł urodzić się w Austrii, jak wtedy takiego kraju nie było. Gościu, ty nie znasz totalnych podstaw.


@Czarna_suszarka: wykopek mysli, ze austro-węgry jako państwo związkowe nie zawierało w środku AustriiXD.

Konfiarze po zawodówce
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Link, który ci dałem zawiera treść ukraińskiego dokumentu prawnego, który wprost głosi, że Ukraina jest prawnym spadkobiercą ZSRR. Daje ci najmocniejszy dowód jaki w ogóle może istnieć. Z czym ty w ogóle chcesz tu dyskutować?
  • Odpowiedz
@d4wid: Zaiste ironiczne jest, że ktoś z takim stylem wypowiedzi i z takim poziomem wiedzy jak twój, imputuje innym, że ukończyli zawodówkę.
  • Odpowiedz
@stdmat zaiste śmieszne jest, jak konfedrate mówi o jakimś poziomie wiedzy. Dodaj więcej "mądrych" słów, dokładnie tak jak grzegorz braun. Najmądrzejszy fan grigora
  • Odpowiedz
@d4wid: Ciekawi mnie, które to słowa wydają ci się "mądre". Coraz bardziej intryguje mnie również twoje formalne wykształcenie.
  • Odpowiedz
Link, który ci dałem zawiera treść ukraińskiego dokumentu prawnego, który wprost głosi, że Ukraina jest prawnym spadkobiercą ZSRR.


@stdmat: a ja wskazałem twoją manipulację i dałem link do tekstu źródłowego gdzie opisana jest w ten sposób kraina niedoludzi rosja, która nawet na paradach korzysta z barw zsrr, ale to już się nie liczy tak? dokładnie jak z hitlerem który był w twojej małej główce niemcem, ale już stalin to nie rusek,
  • Odpowiedz
@Deska_o0: o jakiej manipulacji ty znowu bredzisz? Czy to naprawdę tak trudne pojąć, że sukcesorów może być kilku? Gdzie ja niby wyraziłem jakiekolwiek pozytywne zdanie o Rosjanach (a co dopiero uwielbienie)?! Otwórz sobie baranie encyklopedię PWN i zajrzyj pod hasła Hitler i Stalin. Następnie napisz do PWNu ze skargą, że wielbią Rosjan bo nic nie napisali o rosyjskości Stalina, a o niemieckości Hitlera i owszem. W sumie to cię nawet podziwiam,
  • Odpowiedz
o jakiej manipulacji ty znowu bredzisz?


@stdmat: twojej, wskazałem ci już ją kilkukrotnie, powołujesz się jedynie na część dokumentów całkowicie ignorując te nadrzędne których wychodzi że do tej pory nie sprawdziłeś, kto ci wmówił bzdury które głosisz? edukacja zawiodła czy jakiś jutuber?

Gdzie ja niby wyraziłem jakiekolwiek pozytywne zdanie o Rosjanach (a co dopiero uwielbienie)?!


@stdmat: wybielasz ich oraz próbujesz przenieść ich winy na ukrainę, skoro to nie z uwielbienia
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Gówno, a nie wskazałeś. Wrzucasz link bez żadnego wskazania, gdzie tam jest coś sprzecznego z tym co napisałem. Powiedz mi geniuszu, skoro Ukraina nie była spadkobiercą ZSRR to jakim cudem odziedziczyła po nim np. część arsenału atomowego?

Co mną kieruje? To jest niebywałe, że ty nie potrafisz sobie wyobrazić, że można nie kierować się sympatiami/antypatiami wobec oceny jakiegoś wydarzenia. W sumie to mnie uświadamia, że z takim betonem nie ma
  • Odpowiedz