Wpis z mikrobloga

jak w tym kraju ma być dobrze skoro dzieje sie 3 wojna światowa, nasz kraj i zbrojenia to jakieś nieporozumienie, wszystko coraz gorsze, a tymczasem na głównej wykopu jakaś #bundesliga #pilkanozna , jakiś #bayer i #mecz , kopanina chłopców za piłeczką. Moje pokolenie miało jakieś priorytety i wiedziało kiedy można cieszyć się pokojem, a teraz postępuje zidiocenie. Lepiej dowiedzcie sie jak sytuacja na frontach wojennych na świecie i zabezpieczajcie swoich bliskich #wojna
  • 14
  • Odpowiedz
@3x32: Wojna jest tam, a ja i moje problemy, które świat ma w dupie są tutaj. Gdybym miał chłonąć wszystkie problemy i konflikty tego świata, które zgrabnie przemycają do massmediów i wtłaczają nam do mózgów strach to bym już dawno wylądował w psychiatryku lub poszukał jakiejś solidnej gałęzi w lesie.
  • Odpowiedz
@3x32: No jak widać się da cieszyć z futbolu. Ukraina jakoś zapełnia sobie u nas stadiony jak ich drużyna gra i cieszą się życiem mimo tego co się dzieje. F1 to obecnie gówno w porównaniu do starego ryzykownego f1 jak jeszcze były v8 w bolidach, a co dopiero jak były v12 i prawdziwe legendy formuły. To była prawdziwa formuła, a nie jakieś eksperymentalne kosiarki z hybrydowym v6 z mieszankami paliwa pędzonymi
  • Odpowiedz
@3x32: co do naszych zbrojeń, możliwości produkcyjnych, przeszkolenia rezerwy i obrony cywilnej to fakt wygląda to słabo, a wręcz ch*jowo(także nalezy sie szykowac samemu). Na ww3 wpływu nie mamy kiedyś napewno jeb*ie szybciej czy później i sie okaże czy będziemy mieć nowy ład światowy chiński czy nadal anglo-amerykański
  • Odpowiedz
@3x32 Jedyne z idiocenie to ludzie tacy jak ty którzy codziennie, po 12 godzin chłoną ten cały chłam produkowany przez media informacyjne, nie jesteśmy nawet o krok bliżej wojny niż wczoraj wieczorem. Daj sobie czasem czas na relaks bo skończysz w psychiatryku.
  • Odpowiedz