Wpis z mikrobloga

Możecie polecić jakąś dobrą #myszka do lapka w niewielkim rozmiarze? Od ostatnich kilkunastu lat jadę na logitechu, ale może coś równie dobrego w niższej cenie?

Właśnie kończy się moja MX Anywhere 2S - dawała radę przez ponad 2 lata, ale ostatnio lewy klik zaczyna przerywać, przez co zaznaczanie tekstu, czy scrollowanie paskiem jest cholernie upierdliwe..

Zależy mi przede wszystkim na tym, aby obsługiwała kilka urządzeń i miała wiele dodatkowych klawiszy (no poza lewym i prawym tak z 5 dodatkowych programowalnych). No i również rozmiar nie większy niż anywhere... kupiłbym ją jeszcze raz, ale nie wykorzystuje wszystkich jej funkcji, a tym bardziej nie potrzebuje 3S, która kosztuje już przesadnie dużo.

Podrzućcie coś fajnego pls jeśli widzieliście coś takiego - nie łudzę się, ale może...

#myszka #laptopy
  • 5
  • Odpowiedz
@Emill: mam g903 i polecam, ale od razu szykuj microswitch do wymiany. 50zł i myszka wieczna, nawet przypadkiem ją zalałem.
  • Odpowiedz
@Emill: Anywhere 3S ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie znalazłem nic lepszego jeśli chodzi o myszkę niż produkty z tej serii. Wykończyłem Anywhere 3 - wytrzymałość była jedyną wadą bo ŚPM zdechł i LPM zaczął nawalać przy drag&dropie - 3S wziąłem z gwarancją 5letnią. Bier zatem 2S, najlepiej z rozszerzoną gwarancją
  • Odpowiedz
  • 0
Anywhere 3s ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Też właśnie używam anywhere 2s i się powoli kończy (,)


@MakaronowyStwor: no chętnie, ale za drogo.. prędzej będę znów szukał gdzieś w zakamarkach neta 2s..

@GeDox no panie, to samo - za drogo, nie używam ich do grania a raczej komfortowej pracy na komputerze.. poza tym na pełnowymiarowej drętwieje mi
  • Odpowiedz