Wpis z mikrobloga

@Koziom: ja już od dawna mówię. Wybór między PiS i PO to jest wybór czy ludzie w PO Ci się bardziej podobają czy Ci z PiS.
Gdyby wywalić ludzi z jednej i drugiej partii oraz wstawić tam kompletnych noname'ów to nagle by się okazało, że obydwie partie by zrobiły szybko koalicję.
@CrazyxDriver: no raczej sobotni mini maraton Cracovia koło błoni i nocny bieg, to nie to samo co niedzielny maraton 42 km po całym mieście ( ͡° ͜ʖ ͡°) Obie sobotnie imprezy nawet nie zachaczaly o tą dzielnice gdzie ten wiec był.
@mac_mod ale co ty chcesz Mirku? Chcesz się kłócić o to by się po prostu kłócić? Najpewniej gdyby nie było tego wszystkiego to by i tak ludzi było tyle ile było, bo żaden człowiek normalny w piękny weekend nie idzie na wiece. Pewnie w parku Bednarskim było więcej ludu. Ale wciąż nie wiemy tego więc te aspekty które wymieniłem w pierwotnym komentarzu mogły mieć znaczenie lub nie. Nie wiemy tego i koniec,
@CrazyxDriver: widzisz ja tylko chciałem skorygować błędne informacje i tyle. Że niska frekwencja to ja wiem, że Kraków ma w 4 literach tą szopkę i prezydenta warszawy. Akurat w tą sobotę się poniewierałem cały dzień po Krakowie, to w parkach było od groma ludzi, więc ludzie wolą spędzić miło czas niż chodzić na te wiece.

P.S park Bednarskiego to sztos zwłaszcza dla moich kasztanów ()