Wpis z mikrobloga

Moje podsumowanie i piwniczne wnioski po Prime 8, najlepszej gali frikfajtowej w historii.
Wołam @Prime_Show_MMA @Bezi77 i składam na wasze ręce wyrazy doszanowania.

- Na początku trzeba pochwalić Prime, że mają tutaj oficjalne konto i nie udają, że tag to 40 wykopków, którzy nic nie mogą.
- Programy przed galą TOP i esencja frików.
- W programach przed następną galą dajcie Stryjkowi Indygo samodzielne prowadzenie panelu z jakimiś przegrywami, żeby go Don Kasia znowu nie wyrzucił. Ciekawy byłby pomysł, który przewijał się na tagu, że Kirimasu siedziałby w jakiejś klatce, żeby mógł prowokować, a zawodnicy by mu nic nie mogli zrobić. Co do Kasjusza to zainstalujcie mu polskie fonty, bo ostatnio ciągle mówił na stryjka Jowko i kupcie mu elementarz, bo z czytaniem też tak średnio mu idzie.
- IRL to był ciekawy pomysł. Wg mnie Stifler jest trochę za bardzo odklejony i albo ciągle miał ból d--y o to, że ludzie na czacie piszą "Stifler OUT" (który to postulat popieram) albo #!$%@?ł swoje zodiakarskie ezo-teorie o złych energiach na wykopie. Ja wiem, że za zatrudnienie kogoś z grupą inwalidzką na autyzm albo inne pośledzenie dostajecie dotacje z PFRONu, ale chętnie zobaczyłbym następnym razem IRLa z innym prowadzącym. Ork Meduza ogólnie nieźle, na minus to to ciągłe powtarzanie, że go tam nie ma, jakby to coś miało zmienić.
- Na IRLu było widać kawałek próby. Moglibyście kiedyś zrobić strim właśnie z takiej próby (bez jakiegoś komentarza, po prostu jak to wygląda). Domyślam się, że to nie jest nic specjalnie fascynującego, ale raz bym z ciekawości obejrzał jak to wygląda w całości.
- Studio wg mnie zbyt długie, w większości gadanie bez sensu i powtarzanie praktycznie tych samych tekstów i typowań walk z kilkoma zestawami gości.
- Dla mnie koncerty na galach są do skipnięcia, ale jeśli to wam jakoś podnosi sprzedaż, to możecie nawet zaprosić Super Mario, żeby u was też były kocury, bambury, sztosy, kabanosy. Ale cel charytatywny koncertu na plus.
- Na plus zupełny brak profesjonalizmu gali - formuły walk nieznane nawet już po rozpoczęciu gali, werdykty, których nie rozumieją zawodnicy i komentatorzy, Pazik walczący w pasie z seksszopu. Tak powinny wyglądać friki.
- Słabo wyglądała widownia. Mimo tego, że to było studio, a nie hala i miejsc było stosunkowo mało, to były straszne pustki.
- Walka Zwykłego Chłopaka (celowo z dużych) @kasik_official1217 i walka 2 vs 2 tych insta szonów były ciekawe i o ile ich program i panele na konferencji były słabe, to walki to zrekompensowały. Ogólny wniosek z tych zestawień jest takich, że jak się bierze jakichś stypiarzy dla zasięgów (co jest zrozumiałe, bo gala sprzedać się musi) to niech chociaż coś pokażą w walce.
- Lasik po raz kolejny totalne upokorzenie.
- Następnym razem zróbcie walkę Lasika ze Stryjkiem Indygo @marek-jowko, bo chciałbym chociaż raz zobaczyć wygrywającego Kirimasu. Ewentualnie walka z Natanem - dwóch przegrywów, którzy nie dali rady jednorękim.
- Chic vs Dzik zakończone piękną przemową Czynsza
- Sportowa waleczka Skowyra vs Krycha nic specjalnego
- Szczerze mówiąc nie wierzyłem, że Kaczor BRS się tak zaprezentuje. Piękny (prawie) sokerkik, jak to się mówi - stadiony świata. No i najważniejsze, że wygrał z redaktorem Kapelą.
- Kaczor musi walczyć na kolejnych galach, tylko trzeba mu dać dobrego przeciwnika, który mu #!$%@? korki, niekoniecznie na tle politycznym, bo można mu dobrać kogoś np. na motywach gitowskich. Poza tym dobrze byłoby, jakby Kaczor dostał jakieś wsparcie, żeby teraz jak ma pieniądze nie poleciał za bardzo w melanż. A jakby jeszcze trochę potrenował i podniósł skilla w walce, to już w ogóle byłby frik idealny.
- Roksanka dosiadająca Olejnika na jeźdźca to był bardzo memodajny moment
- Igrzyska gladiatorów też ogólnie na plus, dzięki nieoczywistym wynikom.
- W kolejnej edycji igrzysk wprowadziłbym kilka zmian. Po pierwsze, nowy zestaw zawodników. Po drugie, może inny format "drabinki" - przez to, że w pierwszym etapie było 2 vs 2, to finał zamiast 1 vs 1 vs 1 vs 1 na początku i tak był 2 vs 2. Następnym razem można by spróbować np. 9 gladiatorów (lub glabiatorów, jeśli programy będzie prowadził Don Kasia) i wtedy pierwsza runda to byłyby trzy walki 1 vs 1 vs 1, z której do finału przechodzi tylko zwycięzca i w finale też 1 vs 1 vs 1. Po trzecie, jakaś formuła typu dirty street boxing ze sprzętem do pierwszej złamanej tibii, a nie boks.
- Nie bierzcie więcej Łukasza mrugicala, bo ten fasiarz nic nie wnosi.
- Po co był ten kamerzysta? Nic nie zadymił, w swojej walce odpadł pierwszy i przez niego były problemy z halą.
- Walka Japczna ze stężonym kryzysem wieku średniego nic specjalnego.
- Nie spodziewałem się, że walka o pas PFRONu zakończy się najbardziej efektownym nokautem.
- Mejn iwent, jak na boks w balonach przystało, nic specjalnego.
- Gala pokazała, że warto szukać nowych twarzy, jak nie wyjdzie to trudno, ale można odkryć nieoszlifowany zadymiarski diament.
- Ógółem 11/10 rópcie takich gal wiencej.

Wspaniała to była gala, nie zapomnę jej co najmniej przez tydzień.
#famemma #primemma
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cel charytatywny koncertu na plus


@majonez-grochen-troll: no nie wiem, jeśli @Bezi77 cokolwiek zapłacił Grzyboriemu i jego przydupasowi za to skakanie do playbacku, to to była raczej akcja charytatywna na rzecz Grzyboriego i prościej byłoby te pieniądze po prostu wpłacić na konto Nadii, a tak to jeszcze trzeba doliczyć koszty społeczne w postaci widzów zmuszonych do słuchania rakotwórczej muzyki
  • Odpowiedz
@majonez-grochen-troll: Ogólnie z Igrzysk Gladiatorów można wykrzesać o wiele większy potencjał i niepotrzebnie jest on tłumiony i duszony przez jakiś kretyński boks, gdzie nie można nawet dobijać w parterze XD. Zamiast ciągłej n-----------i to co chwilę musi wkraczać sędzia, upominać, odprowadzać do narożnika, a to zabija totalnie dynamikę całego starcia. Co prawda zachichotałem pod wąsem jak sędzia kazał w---------ć Peciastemu, ale nie zmienia to faktu, że nawet 20% potencjału nie
  • Odpowiedz
@edenmar: Nie wiadomo jakie tam były ustalenia finansowe. Jeśli Grzybori dostał za to w miarę "standardowe" honorarium, to racja, że lepiej byłoby wpłacić te pieniądze na zbiórkę i po prostu zachęcać na transmisji do wpłacania.

@Makavlani Chyba nawet było mówione, że w finale ma być dobijanie w parterze, ale okazało się, że znowu zaszła dynamiczna zmiana formuły walki.
  • Odpowiedz
@majonez-grochen-troll: No więc o ile ta labilność przy zmianie formuły jest zabawna i często nawet z korzyścią, gdy się okazuje, że zamiast stypiarskiego MMA będzie K1, o tyle jak widać są też zmiany in minus, więc przydałoby się mimo wszystko trochę konsekwencji
  • Odpowiedz
@majonez-grochen-troll okuratne podsumowanie ogułem, ja bym dodał jeszcze do tego:
- Robalini mimo zerowych umiejętności zrobił swoje, tak jak zapowiedział, tak wleciał w Stryjka Indygo, potem dynamiczna przemowa i propozycja szybkiego rewanżu podczas wywiadów, dobry zadymiarz
- Walka 2 na 2 typiar byłaby lepsza, gdyby nie było tam wymaxowanej Danielki. Goatsiara i ta od Ciota ładnie lały się po mordkach, dobra waleczka na pierwsze zestawienie, mnie by zachęciła do zakupu PPV
  • Odpowiedz
@boolProptestingCheatsEnabledtrue: Z Robalinim to sędziowie trochę popsuli. Mogli nie przerywać i albo by ubili Stryjka 3 vs 1 albo jeszcze jakiś inny układ by się wytworzył.
Co do Danielki to racja. Nie przeszkadzało jej, że jako jedyna ma doświadczenie we frikach, a jak miała walczyć z jakimś szonem, który więcej umie, to już jej nie pasuje.

A dostać przesyłkę od Prime to jak wygrać z rakiem i to bez zbiórki
  • Odpowiedz
Wystarczyłoby żeby Stifler nie był naćpany tylko normalny i nie mówil ciągle czaisz. Zobaczcie jego vlog np. z konferencji Prime jaki tak jest normalny zupełnie inaczej się zachowuje
  • Odpowiedz