Wpis z mikrobloga

W polsce to napewno najlepiej przygotowaliście deweloperów. Zamiast pieniadze pakować w armie i obronę cywilną, schrony, szkolenia, ahhh szkoda gadac.. jeszcze te teksty „spoleczenstwo musi byc solidarne”. Kontynuacja podziałów pisowskich idzie wam nadwyraz dobrze, a jeszcze tak niedawno śmiałem się z tekstu „pis po jedno zło”

#nieruchomosci #wojna #izrael #iran #tusk #polityka
Pieskor - W polsce to napewno najlepiej przygotowaliście deweloperów. Zamiast pieniad...

źródło: IMG_4636

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Pieskor ale kwestia z developerami to jedno. Za ich kadencji osłabiono armię, jak żydzi zabili w Izraelu Polaka i dokonują czystek etnicznych na Palestyńczykach to siedzieli cicho a w ostateczności prosili o wyjaśnienia, a jak poleciały pociski i drony na Izrael to hurr durr tragedia.
  • Odpowiedz
obronę cywilną, schrony


@Pieskor: to by nic nie dało... jesteśmy w tak czarnej dupie, że pozostaje się tylko modlić, a w razie czego to tylko jak w tym dowcipie, że jak widać grzyba, to pozostaje się przykryć prześcieradłem i czołgać w kierunku cmentarza. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@HansLanda88: Czasem mam wrażenie że tak jak w planach Układu Warszawskiego spisano nas od razu na straty, tak samo jest z NATO. Politycy o tym wiedzą i dlatego mają w dupie inwestowanie w bezpieczeństwo.
  • Odpowiedz
@Pieskor: Elektorat uśmiechniętej polski, jak i dziadów to takie same dzbany pochowane w swoich obozach to co się dziwić, że łykną wszystko co ich guru ma do przekazania.
  • Odpowiedz
Czasem mam wrażenie że tak jak w planach Układu Warszawskiego spisano nas od razu na straty, tak samo jest z NATO.


@Ethernit: Polska do Wisły jest spalona na dzień dobry, reszty chcą bronić
  • Odpowiedz